Forum   dla absolwentów

dla absolwentów

(16 wyników)
 • Młodi i wykształceni, czyli elektorat PO? Coś z tym wykształceniem - lipa.
 • Czy jest jakiejkolwiek praca w Warszawie dla absolwenta Wydziału Architektury PW? Mam tu na myśli pracę legalną za co najmniej 1500 zł / mies. Jeżeli ktoś ma jakieś informacje na ten temat, to proszę o odpowiedź. Może ktoś mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami z pracy w warszawskich biurach architektonicznych lub innych firmach (nie tylko przy projektowaniu)?
 • Są zarejestrowanszukam pracy dla mgr chemii, dla inż. architekta, dla tech. księgarskiego, dla politologa. To są moi znajomi, nie mogą dostać pracy, bo nie mają doświadczenia. Są zarejestrowani w UP, nie dostają zasiłku, bo nie przepracowali roku. Nie ma żadnych propozycji dla ludzi z wyższym wykształceniem. Sklandal. Niestety, nie każdy ma znajomości
 • Wiem, że były już takie wątki, ale bez konkretnych odpowiedzi. Zatem proszę o konkrety na pytanie: Ile dostaje absolwent na początek w KPMG i czy są dodatkowo jakieś pakiety socjalne, telefon służbowy itp.? Czy tylko goła pensja? Z góry dziękuję za info - proszę o aktulane dane.
 • Witam. Jestem tegoroczną absolwentką prawa,przeprowadziłam sie 2 tyg.temu do Warszawy i poszukuje pracy w kancelarii lub w firmie w dziale prawnym. Nie znam dobrze rynku pracy w Warszawie, jak również miasta, niestety nie mam tu tez znajomych :(dlatego bedę wdzięczna za jakiekolwiek porady i wskazówki osoób które rynek pracy w Warszawie znają lepiej a szczególnie branże prawną. Z góry dziekuje.(mój mail ewel3006@wp.pl)
 • chłopki wyraźnie przeżywają regres, już po angolach
 • i układów. Moja corka skończyla studia prywatne, nigdzie nie może znaleźć pracy na etat. Albo na czarno albo na umowe zlecenie. Bez doswiadczenia nie chcą przyjmować. Może macie namiary na jakieś firmy, kiedyś była akcja - absolwent. Teraz cisza.
 • W tej chwili będę zatrudniać 2 osoby do mojego działu. Praca tych osób będzie związana z projektami które prowadzimy: przygotowanie prezentacji (jezyk polski, angielski), rapory, notatki z spotkań, proste analizy itp;). Potem w miarę jak te osoby będą się rozwijać - będą tematy coraz bardziej ambitne i merytoryczne. Chciałbym aby osoby które przyjmę były to osoby z ostatniego roku, ewentualnie absolwent. Zastanawiam się nad kwotą około 3000 PLN brutto w okresie 3 miesiecznym, p...
 • czy za takie pieniadze mozna w warszawie zyc na ok poziomie , pomyslec o kupnie mieszkania ( oczywisice na kredyt) , Praca dla absolwenta z szeroko pojetymi mozliwosciami rozwoju :)
 • Witam, Czy orientujecie się ile wyciąga absolwent w firmach FMCG? Interesują mnie takie firmy jak P&G, Unilever, Nestle, firmy tytoniowe itd. Słyszałem, że w Masterfoods dają na początek 6 tys. brutto i jest to jedna z najwyższych stawek na rynku.
 • Obroniłam sie 2 m-ce temu i czekam na staż z UP i ciągle powtarzają że bedą w czerwcu, czekam i nic. Jak to jest, jeśli nie mam znajomości w Urzędzie Pracy to czy mam wogóle szanse dostać staż? (pod warunkiem ze UP ma na to pieniądze)
 • Jak sie o nia starac, kiedy nie ma sie znajomosci tu i tam i jest sie swiezo upieczonym absolwentem bez doswiadczenia, kiedy ogloszen o stazach praktycznie brak? Kto doradzi? Dziekuje!
 • Jestem absolwentką pielęgniarstwa i chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość wyjazdu dla takich osób. Proszę o kontakt emilia7_80@o2.pl
 • Oczywiście biorąc poprawkę na dzisiejsze warunki. Ja mam 2000 brutto (studia miałem 4-letnie) na okresie próbnym, liczę że po jego zakończeniu dostanę podwyżkę. Sam nie wiem co o tych moich zarobkach sądzić, znajomi mówią mi że to całkiem nieźle ale jak sobie pomyślę że znam dobrze 2 języki obce to wcale nie jestem tego pewien. Jak wam sie wydaje - od jakich pieniędzy można powiedzieć że są przyzwoite jak na początek ?
 • Czy jest ktoś kto próbował zatrudnienia w sądzie na stanowisku "Asystenta sędziego" wg nowych przepisów po 6 latach mozna przystąpić do egzaminu sędziowskiego. jak to wygląda w praktyce? pzdr
 • nie mam zamiaru placic na darmozjadow co tylko czekaja na zasilek dla bezrobotnych i chleja na potege.Powinno byc jak kiedys-kto nie pracuje ten nie je.Proste!!!!
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się