Forum   murów

murów

(1959 wyników)
 • Rzad Banderlandu zrezygnowal z budowy muru, bo nie ma kasy na pilnowanie slupow i drutu kolzastego, a inaczej szczesliwi "nowy Europejczycy" go skradna:-) news.finance.ua/ru/news/~/351196
 • Taaaaaaaa.... 99% to bohomazy różnych pseudoartystów ... Oczywiście raz na jakiś czas zdarza się jakaś dobra praca. Najlepiej zrobić remont konstrukcji i poczekać aż znowu się mur zapełni "pracami" "artystów"
 • mam szanse dostac mieszkanie za mała cene. ale jest jeden haczyk nadaje sie do osuszenia czy któs mi jest w satnie powiedzieć czy można skutecznie osuszyć mury i czy jest jakiś patent na sprawdzenie tego czy w ogóle warto to zaczynać robić?
 • czytam i czytam w extra słowa tego nawiedzonego mieszkańca ,ze mu mur na wodnej przeszkadza i dziwnym trafem i wardzińskiemu ten mur wadzi bo kontakt z mieszkańcami jest w ten sposób ograniczony. prezydencie juz jutro mozesz zburzyc ten mur bo niedoszły kandydat na radnego twierdzi ze SZLAG GO TRAFIA JAK TEN MUR WIDZI i może to byc powód do wytoczenia procesu sadowego za utratę zdrowia i zycia. ps.wg mnie ten mur ma zbawienny wpływ na zdrowie miecia gdyz jest on wsród nas czego mu zycze na...
 • A Kosmala powołała już dyrektorów i zapłaciła za wóz strażacki?
 • Jak z jednej strony się buduje, to z drugiej się wali... Doceniam inicjatywę pana architekta, ale za stan Muru odpowiada zarówno zaniechanie miasta, jak i inwestycje przyległe.
 • [b]- złowieszczo zapowiedział niedawno szef "S" w "Rzeczpospolitej"[/b] ... sam Duda biedy raczej nie klepie. Co miesiąc związek płaci mu niemal trzy razy tyle, ile wynosi przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw (w marcu br. 3,8 tys. zł) zł. Co miesiąc na konto prezesa wpływa ok. 11 tys zł. Oprócz tego ma do dyspozycji samochód z kierowcą i dwa służbowe mieszkania - w Gdańsku i Warszawie. No i fundusz reprezentacyjny. Ale to nie jedyne źródło dochodu Piotra Dudy. ...
 • Ale to jest brzydkie, czy ci ludzie nie mają odwagi popatrzeć na to z dystansu? Wywalona kasa bez sensu, na chybcika i bez pomysłu, żenada! Zaraz pojawią się "znafcy" co powiedzą achy i ochy ale to jest po prostu kupa, lepiej było tego muru nie malować bo był wtedy "jakiś" a tak jest nijaki i obleśny!
 • Za 290 tyś można pobudować dom, a oni murek 60-70 metrowy. Z tego 100 komuś do kieszeni?.
 • Dżizas, kolejna "niezbędna" inwestycja. Zastanawiam się coraz częściej z jakiego klucza zatrudniana jest obsada gliwickiego magistratu. Nie chcę nikogo obrażać,ale kolejne decyzję zapadające w "Haus Oberschlesien" każa zastanawiać się nad kondycją umysłową tych ludzi.
 • [i]"Znaczy [b]kilka zębów z krat muru[/b] zostało wyrwanych. To może, jak nie damy spokoju - niedługo cały runie?"[/i] W piosence jest odwrotnie, panie redaktorze - "wyrwij z murów [b]zęby krat[/b]". W ogóle proszę się nie silić na styl Ogórka, bo jemu lepiej wychodzi. A co do tego płotu wokół Stadionu, bo "murem" to trudno nazwać, to ja bym się zgodził, żeby on stał i był zamykany na noc, tylko pod warunkiem, że jednocześnie przywróci się ogrodzenie Parku Skaryszewskiego, i też będzie ...
 • Dobrze,że ludzie żyją coraz dłużej.Jeszcze kilkanaście lat i nikt by nie pamiętał o umowie.I byłoby jak zawsze z kontaktami z Kościołem,który jest przecież"wieczny".Dobrze oddaje to powiedzenie"jak Kościół mówi,że daje to mówi,jak mówi,że bierze to bierze"
 • Za tym murem popełniane sa grzechy jaki sie moherom nawet nie sniły.
 • Świetny! I taką sztukę popieram a nie bazgranie gó...arzerii po murach. Kilku gnojków wymazało (otagowało) nam całe miasto, chcą być sławni a są tylko zakompleksionymi gnojkami baz talentu jak IH3, baron czy zion. Wszędzie są ich bazgroły, nie szanują nikogo i niczego.
 • Pomijając oczywisty idiotyzm zamalowywania nowych elewacji przez różnego rodzaju bazgrolców, to co jest obraźliwego w napisie "Stop syjonizmowi" z towarzyszącego artykułowi zdjęcia?
 • Przekraczajace wymiar krajowy, wiec umieszczam je tu. Runal mur miedzy cmentarzem powazkowskim, a zydoskim. Groby polskie i zydoskie stanely nagle naprzeciw siebie, tak jakby jeszcze po smierci trzeba bylo sie oddzielac... www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,sprzataja-gruzowisko-na-powazkach,38909.html
 • Czy spotkaliście się, Czytelnicy, z jakąś książką obyczajową, której akcja rozgrywa się w czasie (i miejscu ^^) upadku muru berlińskiego? Ciekawi mnie ten moment, w którym rozebrano mur i ukazały się sobie wzajemnie 2 różne światy. Ktoś to opisał, a ktoś w dodatku przełożył na polski?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się