Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
    doradztwo finansowe

  doradztwo finansowe

  (5 wyników)
  • czy ktos slyszal moze o "efect doradztwo finansowe? prosze o opinie. pzdr
  • Nie ma dotąd informacji o tej firmie na forum, a mnie ten temat interesuje, dlatego proszę o opinie. Warto się tam zatrudnić?
  • Witam! Poszukuje jakis informacji o tej firmie. Przede wszystkim ciekawi mnie, czy praca konsultanta jest na samozatrudnieniu i prowizji od pozyskanych z UE dotacji? Byłem niedawno na rozmowie w podobnej firmie i tak to własnie wyglądało. A jeżeli nie, to jakie oferują warunki (Konsultant, ewnetualnie, Młodszy Konsultant)? Pozdr!
  • Witam Czy ktoś moze coś powiedzieć na temat tej firmy - jaka atmosfera, zarobki, możliwości. Firma jest w Wawie na ulicy Skorupki Dzięki z góry za info, chcę sie dowiedzieć czegoś więcej przed kolejnyme etapem rekrutacji
  • Jakie w ogóle wyróżnia się działy w Doradztwie finansowym i do jakiego warto iść? Chodzi o to aby była miła atmosfera i normalne godziny pracy tzn max 18.00 90% czasu. Ciekawi mnie też informacja czym dokładnie się oni zajmują - jakie są plusy, a jakie tej pracy? Do tego nakładają się zarobki - podejrzewam, że 4500 na początek można bez problemu wyciągnąć, więc pytanie brzmi o ile wyżej można mierzyć:)

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się