Forum   napędy dyskietek

napędy dyskietek

(5 wyników)
  • Chciałabym kupić nowy komputer do domu. Większość dostępnych na rynku modeli nie ma już napędu dyskietek, jest za to wyposażona w czytniki pamięci. Osobiście już od lat nie korzystam z dyskietek, ale zastanawiam się, czy rzeczywiście warto zupełnie rezygnować z tego napędu, zwłaszcza, że kosztuje grosze, skoro mogą zaistnieć sytuacje, w których będzie konieczne użycie dyskietki (pad systemu itp.). Nie jestem pewna, czy w tego typu przypadkach będzie można ją zastąpić kartą pamięci lub p...
  • Mam nowy napęd FDD, który po włożeniu dyskietki widzi ją, lecz kiedy wkładam do napędu następną dyskietkę ten odczytuje dane z poprzedniej dyskietki. Czy ktoś ma pomysł jak rozwiązać ten problem?
  • Pracuję na komputerze, ale moje pojęcie o nim jest mizerne. Ostatnio zablokowała mi się w kieszeni dyskietka, co prawda wyjęłam ją, ale od tamtej pory nie mogę odczytać żadnej dyskietki. Pokazuje się komunikat, że jest niesformatowana i dalej ani rusz. Czy to uszkodzenie mechaniczne czy może coś innego? Czy będę musiała skorzystać z serwisu i czy to kosztowna naprawa? Niech ktoś rozjaśni moje horyzonty.
  • czy ktoś może mi powiedzieć czy ten procesor jest coś wart: INTEL® CORE® 2 DUO 2,00GHz BOX E4400 2M LGA-775 800FSB byłabym bardzo wdzięczna.
  • Wypowiedzi specjalisty z MKS VIR przypomniały mi w ogóle o istnieniu tego oprogramowania :) Pamiętam, ze kiedyś wszyscy korzystali z ich skaner on - line. Czy teraz ich oprogramowanie się spisuje tak samo dobrze jak kiedyś?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?