Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    dziedzinie

  dziedzinie

  (5 wyników)
  • mam 29 lat, wykształcenie średnie, staż pracy ok 7 lat. Jestem tzw. "specjalistą", czyli tak naprawdę mogę robić wszystko i nic. Obecnie pracuję w dziale obsługi klienta. Wymyśliłam sobie studia - na wydziale Transportu. Czy uważacie, że jestem w wieku, w którym warto robić totalną rewolucję w życiu - Czy w wieku 33 lat, będę mieć jakąś szansę na rynku pracy w nowym zawodzie?
  • Ta informacja jest dobrym wyznacznikiem trendów rynkowych; finanse, sprzedaż, inne?
  • Czy ktoś z was zajmuje się tą dziedziną ? Czy można z tego wyżyć? Jak znajdujecie zleceniodawców? i wogóle ...jestem na bezrobociu i planuje się tym zająć ,poszukuje wieści w tym temacie ...czy jakieś uczelnie kształcą w tym kierunku ? bo ja rozumiem że infobrokerem może być każdy spryciula :)
  • No właśnie...interesują mnie te dziedziny, i zastanawiam się, czy jest sens, aby zrobić podyplomowe studia z zakresu zarządzania zasobami pracy lub rekrutacji i selekcji, lub pokrewnych (są rózne opcje na SGH, UW i w szkołach prywatnych)...Tyle że takie studia to niebagatelny wydatek - ok. 8000 zł za rok... jestem ciekawa, na ile zdobycie tego typu dyplomu zwiększyło by moje szanse na pracę w dziale personalnym jakiejś wiekszej firmy lub agencji doradztwa personalnego, oczywiście...
  • wlasnie skonczylem studia jestem inzynierem informatykiem mam szeroka wiedze z ww. dziedziny i jestem dobry w oraclu i javie! czy trudno bedzie cos znalezc? ile czasu zajelo wam (inz ) znalezienie pracy (zwlaszcza w niewielkim miescie)??
  Pokaż wątki z forum:

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się