Forum Gospodarka ODZIEŻ UŻYWANA
ZMIEŃ

(10 wyników)
    • Witam wszystkich Potrzebuję pilnie zakupić towar do mojego sklepu (mój dotychczasowy dostawca troszkę nawalił). Interesuje mnie tylko jak najlepszej jakości cream damski oraz kilka innych sortów np. dżinsy , jakieś ładne kurtki i płaszcze, odzież sylwestrowa itp. - podkreślam wszystko suuuuuper jakość i najlepiej ANGLIA<SZKOCJA<IRLANDIA. Jestem z okolic Wrocławia. Polećcie mi jakąś dobrą i sprawdzoną hurtownię. POZDRAWIAM I CZEKAM NA WASZE WSKAZÓWKI mój e-mail evka24@wp.pl ...
    • KUPIĘ DUŻE ILOŚCI SUKIENEK UZYWANYCH, GŁÓWNIE ANGIELSKICH I NIE TYLKO ANGIELSKICH, NAJLEPIEJ STAŁE DOSTAWY. KONTAKT: tomistyl@vp.pl tel: 517-097-088
    • Witajcie, mam do sprzedania 15kg odzieży damskiej mix z Anglii w bdb stanie, nie zjechanej, nie uszkodzonej, modnej, nie "babcinej", prosto na wieszaki, przykladowe firmy: H&M, Dorothy Perkins, Zara, Principles, Marks&Spencer, MNG, Moto, Diesel, Top Shop. Zainteresowanym więcej info prześlę na e-mail, pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
    • Witam, * Jesteśmy firmą zajmującą się importem bezpośrednim odzieży używanej. Towar sprowadzamy wyłącznie tirami prosto do klienta. * Importujemy towar niesortowany, głównie z Wielkiej Brytanii, ponieważ na to mamy największe zapotrzebowanie, co nie wyklucza możliwości zamówienia towaru innego rodzaju i pochodzenia, np. z Irlandii, Danii, czy Niemiec. * Współpracujemy z wieloma dostawcami z Europy Zachodniej, mamy także wiele kontaktów i jeśli przedstawią nam Państwo swoje wymaga...
    • Witam w mojej ofercie znajdziecie Państwo odzież używaną 1gatunku + creamu. Odzież jest sortowana według sezonu czyli na chwile obecną posiadamy tylko odzież letnią (wiosna lato )ceny nie przekraczają 20 zł za kg przy większych zamówieniach transport gratis . Pozdrawiam
    • witam. mam do Was zapytanie choć obawiam sie ze nie dostanę odpowiedzi ale spróbuję a zatem - Czy ma ktoś namiary na hurtownię bądź kogoś kto ma dostęp do odzieży Vila, Vero moda,itp mogą to być końcówki kolekcji czy drugi gatunek.Jestem z woj łódzkiego. Bardzo proszę o pomoc. Ewentualnie o dostęp do dobrej hurtowni odzieży używanej głównie sortu najlepiej creamu Pozdrawiam mój e-mail :zaneta73@o2.pl
    • Może ktoś posiada adresy hurtowni z odzieżą włoską lub angielską która prowadzi sprzedaz wysyłkową.Będę wdzieczna za podzielenie się informacją.
    • Witam. Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży używanej z Kanady. Oferujemy wysokiej jakości cream w którym 25% odzieży posiada orginalne metki (odzież nowa), pozostała część wygłada jak nowa tylko bez metek. Odzież pochodzi ze zwrotów konsumenckich, końcówek serii jak również zbiórek domowych. Sprzedajemy w workach pakowanych po 20 kg. Około 90% to odzież damska: sukienki, spódnice, bluzki, żakiety, spodnie, ocieplacze, polary itp. Pozostałe 10% to paski, torebki, rajtuzy ( ...
    • Rozpoczynamy wysylke firma kurierska markowej uzywanej odziezy z USA. Ubrania sa bardzo dobrej jakosci, w wiekszosci znanych swiatowych firm. Szczegoly mozna znalezc na naszej stronie www.medicagousa.com Zapraszamy do wspolpracy sklepy i hurtownie. Marek
    • Szukam dobrego sortu angielskiego (dziecko i dorosły). Czy ktoś zna dobrego dostawcę (opolskie, dolnośląskie, lubuski, wielkopolskie, śląskie)? dzięki za informacje

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się