(3 wyniki)
  • Mam juz konto na amerykanskim ebayu. Wczoraj chcialem zmienic adres email, ktory podalem, i co sie okazuje? Musze podac im dane swojej karty kredytowej! Niby napisali, ze nie pobieraja zadnych oplat z tego tytulu, ale ja sie pytam po co?? Zwlasczcza, ze nie posiadam karty kredytowej, a na ebayu tylko kupowalem.
  • się raz za przesyłkę? Wystawiłam dwie aukcje na obu podałam koszty wysyłki i ani słowa nie było o tym, że przy zakupie na innej mojej aukcji za przesyłkę zapłaci się raz. Allegrowicz wylicytował otrzymał automatycznie generowane e- maile gdzie była napisana kwota z aukcji plus koszt przesyłki. Nie zapytał, nie negocjował tylko wpłacił za obie rzeczy i za jedną przesyłkę. Koszty skalkulowałam tak: priorytet plus koperta bąbelkowa. Muszę kupić większą kopertę a wagowo to nie wiem jak...
  • Jako początkująca sprzedająca mam do Was, doświadczeni sprzedawcy, pytanie: jak długo należy czekać na kontakt kupującego ? Otóż osoba ta zakupiła na mojej aukcji przedmiot i milczy. Ja, jako kupująca, zawsze kontaktuję się ze sprzedawcą i potwierdzam zakup towaru, a tu klaps...3 dni milczenia, aż w końcu napisałam maila z zapytaniem i nadal cisza. Poradźcie mi co robić i jak długo czekać. Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się