(3 wyniki)
  • Poszukuję w miarę stabilnego serwisu oferującego darmową obsługę formularzy na e-mail. Chodzi żeby wpisać w formularz skryp obsługujacy, adres e-mail i stronę do przekierowania, nic więcej. Bez rejestrowania każdej strony, na której będę chciał umieścić taki formularz. Pozdrawiam, Feenox
  • Witam Mam skryot PHP, ktory wysyla ze strony e-mail'e z zalacznikami. Skrypt ten wysyła tylko zalączniki, ktorych sciezki dostepu sa'zaszyte' na stale wkodzie tego skryptu, a same zlączniki znajdują sie na serwerze www. Chcialbym, aby uzytkownik mogl wysylac e-mail'em zalaczniki, ktore znajduja sie na jego lokalnym komputerze. Ni mam jednak bladego pojecia jak z poziomu PHP wywolac okienko dialogowe Windows'a do wybrania ploku, ktory ma byc zalacznikiem i co po takim wybraniu zalac...
  • Witam, Jestem początkującym webmasterem. Bardzo poczatkującym :) Chciałbym wzbogacić swoją stronkę o bajer zwany "powiadamiaczem" lub "tell a friend". Poszukiwałem w necie gotowego skryptu, ale to co jest dostępne, jest wzbogacone reklamami, których wolałbym uniknąć. Ja natomiast chciałbym mieć ciastko i zjeść ciastko :) Czy ktoś mógłby mi poradzić jaki skrypt mam wkleić, aby uzyskać pożądany efekt bez reklam? Pozdrawiam Świątecznie! radik

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się