Forum   ogródka

ogródka

(3 wyniki)
  • Czy da sie na tym zarobic?Moze ktos prowadzi taka działalnosc i wie czy da sie z tego wyzyc.Mam na mysli taki biznes ns swiezym powietrzu tzn. piwko,kawka,cos z grilla, czy to ma sens?
  • Na forum - Bankowość internetowa - pisze forumowicz by poradzono i jak będzie z rozwojem usług Inteligo. Sympatyczny ekspert z tego forum - Michał Macierzyński - daje taka opinie i poradę , znając się przecież na bankach internetowych : • Re: przelewy w inteligo michal.macierzynski 29.12.06, 09:31 + odpowiedz Obawiam sie, ze nie nastapi to szybko. PKO BP zarzucilo dalszy rozwoj oferty Inteligo, a ta funkcjonalnosc nie jest az tak bardzo potrzebna. Moim zdaniem ...
  • Mam pytanie czy mozna zwolnić osobę, która nabyła już pełne prawo do emerytury? Jest to kobieta w wieku ponad 60 lat. W departamencie tym ma być redukcja etatów a ta pani siedzi na stanowisku sekretarki i podjudza szefową przeciwko wszystkim niszcząc dobrą atmosferę pracy, której juz nie ma od 3 lat. Wykończyła ona i szefowa już parę osób. Wszyscy czekają kiedy odejdzie.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?