Forum Kobieta Kobieta
ZMIEŃ
    fejsbuk

  fejsbuk

  (4 wyniki)
  • Powiem otwarcie: wkurza mnie panoszenie się fejsbuka w necie. Czy naprawdę każdy artykuł musi być oznakowany "zostań fanem na fejsbuku"?? wszędzie wyskakuje fejsbukowe logo, pod każdym artykułem ramka z fotkami fanów - HELP!! jeszcze chwila i logo F będzie wyskakiwać z lodówki. Tęsknię do czasów, kiedy fejsbuk był środkiem do utrzymywania kontaktów ze znajomymi, a nie platformą do prezentowania własnego ego z każdej strony i durnowatych gier zawieszających komputery.
  • tek. Nie mam FB. Dostałam raz fejsbukowe zaproszenie mailem od facia którego znam pt. "zobacz mój profil na Facebooku". I ok. Gość znał mój adres email. Ale w tym samym mailu jest: "Inne osoby, które możesz znać na Facebooku" - i tu wymienionych kilka, które znam. No i skąd ten fejsbuk-demon może wiedzieć, kogo ja znam, a kogo nie, skoro ja nigdy nawet nie właziłam na ten portal i nie widziałam ani jedniusieńkiego profilu. Hmmm ?
  • do rzeczy: facebooka traktuję jako prywatną sprawę. wielokrotnie zdarzyło mi się, że ludzie z pracy, z którymi wyłącznie PRACUJĘ i np. tzw. szefostwo zapraszali mnie do znajomych na facebooku. Mi by do głowy nigdy nic takiego nie przyszło- jeżeli łączy nas relacja służbowa to od tego jest choćby goldenline. Nie zawsze wiem jak traktować takie zaproszenia- zbywać? Ignorować? Czy się jakoś wytłumaczyć? Jak byście rozwiązali taką sytuację?
  • i działa forumprawne.org/prawo-cywilne/38436-slub-cywilny-w-wiezieniu.html

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się