Forum Gospodarka Gospodarka
ZMIEŃ
    hektara

  hektara

  (6 wyników)
  • Sawicki, jak całe PSL jest partią demagogów i oszustów: .."Jak przedsiębiorca nie będzie miał dochodów ani zamówień, to może działalność gospodarczą zawiesić lub wyrejestrować i płacić składek nie musi. A co rolnik ma zrobić z ziemią? Też zawiesić?".. Jak przedsiebiorca plajtuje, to wartość jego firmy może wynieść nawet zero. Rolnik ma dopłaty do ziemi, rolnik sprzedaje plony realizując rentę gruntową, rolnik ma możliwośc wyprodukowania sobie jedzenia w każdych warunkach (w przeciwieństwie ...
  • a to ci sukces. Normalnie dren roku. Wydrenują portfele klientów tej brażny w promieniu 50 czy 100km
  • działki mają być działkami a nie własnością kogokolwiek.Rewolucje jeszcze nikomu nic dobrego nie przyniosły.Szczególnie bezsensowne.A takimi są pomysły w rodzaju uwłaszczania miejsc wypoczynku milionów ludzi.
  • Gruba przesada z tymi cenami , nawet w Szczecinie nie warto dac tak dużo pieniędzy za ziemie ,to jest czyste złodziejstwo. Kto uczciwie zarobił taka kase nigdy nie da tyle za ziemie której nigdzie nie brakuje. Tymi co wydaja takie pieniądze za 1ha powinny zainteresowac sie władze , bo to jest nienormalne kupowanie a zwykły geszeft.
  • Nie dość że wieśniaki nie płacą podatków, nie dośc że ja im funduję emerytury to jeszcze mam im płacić za to z moich podatków że sobie pohodują wierzbę. Socjalizm w czystej postaci.
  • Przychodzi złoty czas dla prawników - urzędnicy są jak niewinne dzieciątka we mgle a Strasburg nie daleko. Najlepszy interes w Polsce to pozywać urzędy!Zresztą same się o to proszą.
  Pokaż wątki z forum:

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się