help

(11 wyników)
  • Hi , our system has now come back on line! Sorry for the delay.I am quite happy to offer you both a position within our company but unfortunately I cannot help with your accommodation costs, as I said previously the area where we are situated is quite expensive when it comes to renting accommodation so you would have to have sufficient finances to firstly cover hotel/bed & breakfast costs for approx 3/4 weeks this would then give you both 1 months salary each to use as a deposit and th...
  • help!!!(5)

czesc wszystkim ,wlasnie dzis dzwonili do mnie z Irlandii, w ciągu 2 tyg mam sie stawic w pracy...Mam problem :Nie wiem w jaki najlepszy sposób kupic bilet na samolot ,najlepiej juz jutro ,prosze podpowiedzcie coś!!!!!dzieki
  • please znacie jakas stronke by wyslac sms z netu???
  • czy ktoś wie ile można zarobić pracując w madrycie na pracach typu sprzatanie mieszkan, hoteli, kelnerstwo itp. czy w ogole latwo jest tam dostac prace? jade na kurs hiszpanskiego i licze na to ze uda mi sie cos podlapac. jak ktos ma jakies info to niech odpisze, prosze
  • Za dwa tygodnie muszę służbowo polecieć do Belgii (dzisiaj wypłynęło). A tymczasem jakiś czas temu gdzieś zapodział mi się paszport (pewnie zgubiłem; słynę z takich zdolności). Został mi tylko dowód osobisty - stary, książeczkowy (oczywiście ważny), ale wyrobiony jeszcze w latach 80-tych. Zatem moje podobieństwo do fotki na zdjęciu jest, hmm..., no cóż, jakieś tam jest, ale wtedy miałem lat 19, a teraz dobrych kilkanaście więcej (zwłaszcza włosów ubyło :-))) Poza tym "detalem" je...
  • Czy ktoś startował do pracy na OIl-RIG platformy wiertnicze??wysłąłem miesiąc temu papiery,załapałe sie do prostych prac na platformach norweskich,w liście otrzymałem informacje że takiego i takiego dnia mam się zgłosić do przedstawiciela z norwegi którego zastane w rafinerii gdańskiej,wręczy mi bilet lotniczy a w międzyczasie mam oczekiwać na papiery od listonosza z załatwionymi formalnościami.Czy ktoś miałdo czynienia z czymś takim??Wysłałem maila od niechcenia -a tu nispodz...
  • Aktualnie : gdzie i od kiedy zaczynają się winobrania ?
  • Czy zawsze trzeba pisac to sztywniackie Dear Sir/Madam gdy nie znamy nazwiska adresata, a konczyc Yours Sincerely ? Czy tez mozna sobie pozwolic na luzniejszy ton, ale na ile luzniejszy ? Zaznaczam, ze chodzi o korespondencje mailowa a wsrod potencjalnym odbiorca nie jest jakas szacowna instytucja. Do mnie osoba z pewnego angielskiego posrednictwa pisala w naglowku Hi, a zakanczala Regards...stad wnosze, ze nastapilo jakies poluzowanie jesli chodzi o te normy, przynajmniej w niekt...
  • Hej all .mam pytanie do wszystkich zorientowanych : czy poza zbieraniem runa leśnego ,można w Szwecji znaleźć inną pracę ,a jeśli tak ,to w jakiej branży ? mówiono mi że w rolnictwie/ogrodnictwie /na budowie prace mozna dostac .czy ktos z was wybiera sie tam nie tylko po runo ale by spróbować innej roboty ? z góry dzięki.
  • help me(12)

jestem zarejestrowana w polsce jako bezrobotna ale niedlugo juz mam jechac do pracy (nielegalnie) do niemiec. problem w tyym że akurat gdy mam jechac to bede miała termin odnotowania sie w biurze pracy, a przeciez nie zostawie szansy na wyjazd zeby sie odnotowac? co zrobic? zgłosic w polsce ze wyjezdzam? do pracy czy po co???????? pomózcie jesli ktos wie. z góry wielkie dzieki
  • Hej potrzebuje kilka odpowiedzi bo w tym paskudnym wyspiarskim kraju kazdy angol mowi co innego. Siedze obecnie w manchesterze. Jestem studentem. Ciagle gdzie nie skladam podania o prace chca ode mnie numer ubezpieczenia (National Insurance Number) - co to za piekielne urzadzenie ? Szukalem nieco w sieci ale ciagle znajduje sprzeczne informacje. Przeicez jako student mam ubezpieczenie na uczelni, dodatkowo nowe Euro<26 to coz jeszcze mi potrzeba ? O ten numer NIN ciagle mi sie...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się