help

(5 wyników)
  • Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z Was uczestniczył bądź zamierza uczetniczyć w programie Mother's halp lub Nannies. Proszę o kontakt. Sama sie nad tym zastanawiam, czy jest to legalne??? Pozdrowionka.
  • Czesc! Zaczynam powoli juz poszukiwania osoby na swoje miejsce - pracuje na pozycji mothers help - 37godzin w tygodniu - starcza mi czasu na szkole, 5 minut od siebie mam tez Centrum Sportowe.Szukam kogos na swoje miejsce-kto moglby przyjechac w polowie sierpnia lub najpozniej na poczatku wrzesnia. Dzieciaczkow jest 3 sztuki - we wrzesniu beda miec: dziewczynka prawie 6, chlopiec 3,5 i jeszcze jeden chlopiec 9 miesiecy. Prosze sie nie zrazac wiekiem dzieci - niewiele mam z nimi z...
  • Sluchajcie 14 dostalam meila z potwierdzeniem ze jestem w programie ale nikt jeszcze do mnie nie zadzwonil . A wy w ile po dostaniu meila mialyscie telefony??:)
  • to bedzie moj pierwszy lot, zdecydowalam sie na sky europe, ale nie wiem czy to dobry pomysł, jakie macie doświadczenia z tymi liniami??? heeeelppp!!!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się