Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      help

help

(7 wyników)
    • Hejka. Szukam pracy w Warszawie. Skończyłam biologię na UJ (błagam oszczędźcie komentarzy na temat ch#%owości tego kierunku, zdaję sobie sprawę z marności perspektyw od jakiegoś 3 roku studiów) Szukam czegokolwiek w obrębie "zawodu", albo i nie w obrębie. Tylko już mi się kończą pomysły gdzie szukać. Chyba wynajmę jakiś bilboard w centrum z ogłoszeniem:):):):) Wiem, że to wkurzające kiedy ludzie chodzą i żebrzą o pomoc...ale błagam dla mojego lichutkiego już zdrowia psychicznego.. pomóżcie!
    • czy wie ktos moze czy studentka zaoczna chcaca podjac jakas prace w restauracji czy sklepie musi miec NIP?? piszcie jak ktos sie orientuje!!!!!!!!
    • Umowa na czas określony dobiega końca. Co powinien napisać pracodawca w świadectwie pracy by uzyskać prawo do zasiłku dla bezrobotnych? Pracodawca złożył propozycję kolejnej umowy. Warunki kompletnie mi nie odpowiadają. Nie chcę jej odpisać. Czy w tej sytuacji będę mieć prawo do zasiłku? Na co zwrócić uwagę w świadectwie pracy?
    • Pracuje w dziale telesprzedazy w jednym z banków w nowym zespole. Problem polega na bardzo uciązliwym dla kieszeni zwyczaju, jaki panuje w naszej firmie- ciągłe składki, na imieniny, urodziny, sluby, rocznice (każda okazja dobra i nie ma miesiąca, a nawet tygodnia by się nie ,,zrzucać"). Nie są to symboliczne kwoty. zarabiam 800 zł na rekę, a w tym miesiącu wyjęłam z kieszeni już ponad 150 zł. Obdarowanymi są często osoby spoza zespołu, których nikt z zespołu nawet nie zna. Były j...
    • 1) kierownik sprzedazy w duzej miedzynarodowej firmie 3600 brutto + opieka med 2) podobne stanowisko w mniejszej firmie tez miedzynarodowej firmie - 4600 brutto i bez opieki med zakres obowiazkow bardzo podobny. czy lepiej pracowac w mniejszej (mniej znanej firmie ale za wieksza kase??? co o tym sadzicie? musze szybko podjac decyzje i dac odp......
    • Właśnie się dowiedziałam,ze przeszłam pierwszy etap rekrutacji i zostaje zaproszona do drugiego (nie moge w to uwierzyc bo nie bylam zadowolona z tej rozmowy, ale strasznie sie ciesze!). Okazuje sie,ze ten drugi etap ma polegac na tym ze przyjde na jeden dzien i popracuje na probe (stanowisko asystentki). Dostanę różne zadania i wtedy moj potencjalny pracodawca stwierdzi jak mu sie ze mna pracuje. Boze nie ma pojecia o co moze chodzic. Domyslam sie ze pewnie dadza mi jakies okropn...
    • Jutro zaczynam moją pierwszą pracę na umowę na okres próbny (nie podpisałam jej jeszcze...). Do kiedy powinnam dokonać wyboru funduszu emerytalnego? Czy to prawda, że mam czas do 10 stycznia? TYLKO??? Może ktoś orientuje się w temacie? A może możecie polecić jakiś fundusz? Dzięki za pomoc!
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się