Forum   higiena osobista

higiena osobista

(4 wyniki)
  • Zyje pod jednym dachem z osoba chora na schizofrenie, niestety jednym z bardziej przykrych nastepstw tej choroby jest kompletne zaniedbanie higieny osobistej przez chorego (tym bardziej, ze wszystkie "chore jazdy" mamy juz za soba i mam nadzieje, ze to juz koniec). Czy leczenie farmakologiczne moze miec rowniez na to wplyw? Nie wynika to do konca z charakteru, choc ten ktos nigdy pedantycznych cech nie wykazywal, a problem pojawil sie zaraz po zachorowaniu - poczatkowo bylo to zupelnie zrozum...
  • Dziewczyny, co mozna zrobic, kiedy ktos nie myje rak po siusianiu, a zwracanie uwagi zartem nie pomaga? i czy jesli papier Wam przemoknie, to czy najpierw sie ubieracie, czy najpierw myjecie rece?
  • lambrie(6)

    Poszę o podpowiedź; jakie są objawy pasożytów w organiźmie. Od tygodnia mam dziwny ból brzucha i zaczęły wyskakiwać dziwne pryszcze na twarzy (nigdy takich nie miałam). Bardzo się martwię.
  • Czy można by zebrać jedno miejsce informacje na temat sprzątania przy odrobaczaniu? Kiedy to robić, w jaki sposób, co działa a co nie działa na określone pasożyty?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?