Forum   homologacja

homologacja

(5 wyników)
  • Unia europejska zawali całkowicie sytuacje w naszym kraju, o co w tym wszystkim chodzi? Nie rozumiem po prostu po cholere nam była unia która na kazdym kroku rzadzi sie w naszym kraju a my nawet we własnym panstwie mamy gówno do powiedzenia!!!!!!!
  • Witam! Prowadzę jednoosobową działalność gospod., jestem na Vacie. Ok. rok temu wprowadziłam do firmy samochód prywatny , aby odliczać sobie paliwo i inne wydatki związane z samochodem. Obecnie planuję sprzedać ten samochód i kupić kolejny. Jak to będzie wyglądało podatkowo? Autko warte jest ok. 18-19 tys. Czy od tego będę musiała zapłacić VAT? Od razu będe musiała kupić kolejny, czy musi mieć homologację na ciężarowy, zeby odliczyć Vat? jak to zrobić w czasie? Wszystko zrobić jeszcze ...
  • Witam, mam pytanie. Planuje kupić samochód na firme, jestem VATOWCEM. Wiem że warunek aby odliczać cały VAT jest nastęujący:ładownośc Twojego samochodu jest wyższa niż 357+68*n (n - liczba siedzeń) i masz homologację na cięzarowy to odliczasz cały VAT. W innym przypadku nie odliczasz go w ogóle. PYTANIE: Czy ktoś może mi napisać jakie samochody się mieszczą w tych kryteriach, chodzi mi o osobowe kombi, np. Golf IV, albo gdzie znajde taki spis ???
  • hej to mozna takie pojazdy rejestrowac czy nie i gdzie wystepowac o zgode
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się