Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
    instytucji

  instytucji

  (3 wyniki)
  • Witam. Ile zarabia się w PARP na stanowisku specjalisty, starszego i głównego specjalisty ? Pytam ponieważ pojawia się tam sporo ofert pracy, a na wiele z nich nie mogą znaleźć kandydatów. Czy zarobki są tak niskie czy wymagania takie wysokie ? Proszę o rzetelne informacje, gdyż poważnie rozważam aplikowanie do tej instytucji.
  • Gdzie w ogole mogę takie praktyki odbyc? Dzwonie do wielu panstowowych instytucji, w jednych mi mowia ze nie przyjmują na praktyki studenckie, w innych ze w ogole nie przyjmują praktykantów a w innych ze musze napisac podanie i oni zdecyduja czy w ogole kogos potrzebuja. To gdzie ja mam isc? Slyszalam ze nie ma problemu w panstwowych instytucjach ale z tego co widze to niezle zamieszanie!
  • Czy ktoś zorientowany w temacie wynagrodzenia dla kierownika projektu w instytucji finansowej może mi wyjaśnić, jakie są stawki na rynku. Pytam dlatego, że dostałam propozyję pracy na takim stanowisku i po mojej propozycji wyjściowej stawki 3,5 tys. zł stałej miesięcznej pensji + wynegocjowany procent od zrealizowanych projektów ( nie wiadomo z góry w jakim terminie i wysokości) - odpadłam, bo podobno byłam za droga. Dodam, iz mam doświadczenie i niezbędne w branży kwalifikacje ...

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się