Forum   arbitraż

arbitraż

(13 wyniki)
 • Witam. Ile można zarobić na arbitrażu? Czy są tutaj osoby, które interesują się tą formą inwestowania z użyciem futures i akcji? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii? Pozdrawiam.
 • A w jakim celu Socha składał wniosek o zawieszenie postępowania? Według oceny prawników znających procedury arbitrażu niezbędna jest zgoda strony powodowej. Socha wiedział, że Eureko się nie złoży takiego samego wniosku czyli złożył tylko po to żeby wniosek został odrzucony. jak zwykle Socha działa na korzyść Eureko - przyjechali dealerzy z Eureko do Polski natychmiast po ujawnieniu zeznań i ustalili, że jak Socha złoży wniosek o zawieszenie postępowania i wniosek zostanie odrzuc...
 • A po co tu komentarz. Jak zwykle "prawnicy" pisowcy dali dupy. Ciekawe jakie wyniki mieli na studiach i za ile je skończyli? Może za mierność i wierność?
 • Z żydami cięzko wygrać ale trzeba próbować
 • A w polskim sadzie przegra.
 • Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić skąd bierze się tak duży wpływ rynku terminowego na rynek akcji, nie rozumiem tego mechanizmu. To sytuacja na rynku akcji powinna rzutować na nastroje na rynku kontraktów. A jeśli jest odwrotnie to znaczy,że ktoś to ustawia jak chce.???
 • dzisiaj od godz 13-stej ktoś walczył o nią jak lew mimo że indeks wcale już tego nie uzasadniał dwa dni temu gdy nastroje nie były jeszcze tak kiepskie jak dzisiaj doszło na zamknięciu do jej wyzerowania tym bardziej dzisiaj powinna ona być już ujemna a jednak ciągle jest dość wysoka co to może znaczyć ? czyżby jutro miała miała się zwalić z nawiązką czy też może tłumaczy ona koniec spadków i szybkie odbicie ?
 • Jak na razie kurs czerwcowej serii kontraktów (FW20M8) na WIG20 jest wyraźnie niższy od kursu serii marcowej (FW20H8). Jest to dość radykalna zmiana w porównaniu z sytuacją z okresów minionych. Co jest przyczyną tego stanu rzeczy? Dość przypadkowy przebieg dwóch sesji przednoworocznych? A może utrata wiary inwestorów w kontynuację trendu wzrostowego w roku 2008? Czy kurs FW20M8 "przegoni" kurs FW20H8 pod koniec marca, podczas "tradycyjnego" rolowania?
 • i rzeczywiście bo wygrał przetarg na ponad 50 mln na komputeryzację szkół i mają ponoć coś kręcić z TePsą tylko, że czekali z decyzjami na korzystny arbitraż dla Kluski no i jest.
 • Nie będzie to opinia lecz pytanie. Czy ktoś wie jakie są możliwości prawne postawienia przed sądem osób odpowiedzialnych za tą sprawę? Przy czym chcę być dobrze zrozumiany.Nie pałam chęcią zemsty lecz uważam ,że przyczyniłoby się to do zapobieżenia tego typu sytuacjom w przyszłości. Ponadto jestem bardzo zniesmaczony wszelkiego typu komisjami sejmowymi gdzie posłowie wyżywają się w różnego rodzaju grach politycznych natomiast -jak widać- dociekanie prawdy materialnej czy też dbani...
 • i slusznie, po co dac si wy...c holendrom za darmo
 • usa(12)

  Jeszcze zanim pojawią się dane śpieszę zameldować że ctybank i boa meldują przekroczenie prognoz zysku na akcję. Jendak po wczytaniu się w dane meldują że osiągnęły to albo w wyniku operacji zagranicznych albo w wyniku przejęcia BoA. wszystko wskazuje że gospodarcka usa nie ma się najlepiej ale za to dobrze mają sie ponadnarodowe konglomeraty - blue chipy usa. Dla zwiększenia motywacji kupiłem sobie puta - najtańszego z możliwych:-)
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się