Forum   kobylanka

kobylanka

(4 wyniki)
  • Są dwa problemy: 1. ilekroć wlazłem do jeziora,zawsze dostawałem jakichś wyprysków.Dlatego już tam nie jeżdżę.Wolę morze; 2. pogoda jest tylko 1,5-2 miesiące.Przykład tegoroczne i ubiegłe lato.Miedwie i polskie morze to dla biednej młodzieży.Kto ma choć trochę kasy jedzie nad Morze Śródziemne.Tam pogoda gwarantowana i ceny niższe.Warto.
  • O ile te drogi dość dobrze znam na trasie Szczecin - Ostróda, to jednak nigdy nie jechałem tamtendykt w środku dnia. Zawsze nocą albo wczesną porą. Taka przyjemność mnie czeka w sobotę, muszę być na wieczór w Nowym Mieście Lubawskim, wyjeżdzam ze Szczecina najwcześniej ok. 1330. Już się cieszę, na szczęście na deser mam 20dni kajakowania się. Wracając d meritum: Da się przeżyć, sprawnie jechać? Jak wygląda natężenie ruchu? Czy zakaz ruchu ciężarnych pozwala mieć nadzieję? Najbar...
  • mieszkam 10 km od gorlic. czy jest jakaś firma która udostępnia internet drogą satelitarną? słyszałem że z komina ale gdzie sie udac w tej sprawie. jakie koszty i czy dobry transfer. prosze o pomoc.
  • na kacie forumszczecin umiescilem zdjecie pod inteligentnym tytulem "co to?" i to wlasnie zagadka:) co to jest ten jasny budynek na pierwszym planie i co to za most? ja odpowiedzi nie znam nagrod nie przewidziano:)
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?