Forum   koc

koc

(3 wyniki)
  • czy jest w miare funkcjonalna wiem ze to nie 5 kg ale...taka mam wneke w lazience gdzie akurat jak ulal pasuje mala praleczka :-) dac sobie spokoj czy jednak takie malenstwo jest ok. Rodzina 2+1. Z marek prod takie pralki znalazlam Candy ale moze slyszeliscie o innych do max 51cm szerokosci. ladowana od frontu
  • Zamówiliśmy drzwi do pokoi i łazienki, czekaliśmy na nie ok. 3 tygodni, a teraz okazało się ze są złe. Przy zamówieniu podawaliśmy grubość muru, a Pani wpisywała jakieś symbole- okazało się, że zamówiła takie ościeżnice, które nie obejmują naszego muru. Firma tłumaczy się, że podpisaliśmy zamówienie i ostatecznie wymienią je nam, ale musimy czekać miesiąc!! Co robić? Czy znacie jakiś sposób na tymczasowe drzwi chociaż w łazience??
  • Pozdrawiam wszystkich, Czy u Was także rozlegają się wszechobecne odgłosy trzepania dywanów ?? To jeden z przedświatecznych ceremoniałów w naszych osiedlach. Nie to, żebym potepiała, ale zastanawia mnie,dlaczego w innym kraju- zresztą jest to kraj słynnych czyściochów,gdzie mieszkałam lat kilka i niejedne święta tam spędzałam, nie występowało to zjawisko, a dywanów ci u nich dostatek. Także odkurzaczy. U nas ten sprzęt chyba także nie jest luksusowym dobrem. CO WY NA TO ??
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się