Forum Zdrowie Borelioza
ZMIEŃ
      kolano

kolano

(6 wyników)
    • Witam, Mam taki problem, że: ponad pół roku temu bez żadnej szczególnej przyczyny pojawił się u mnie mocny obrzęk stawu kolanowego (lewa noga) - nie mogłem wogóle zgiąć kolana, przy czym nie odczuwałem żadnego bólu lecz tylko "rozpieranie" w stawie. Kleszcza i rumienia nigdy na oczy nie widziałem. Oczywiście udałem się od razu do ortopedy i tu zaczęły się moje największe problemy. w czasie 4rech miesięcy miałem 16 biopsji (za każdym razem ilość płynu była >60 ml, a nawet zdarzyło się...
    • Hej :) Dziękuję za przyjęcie mnie do forum :) Boreliozę złapałem w czerwcu 2011. W skrócie - pierwsza seria antybiotyku (nie pamiętam nazwy) zapisana przez lekarza pierwszego kontaktu zaraz po ukąszeniu była o wiele za mała, a druga, trochę większa (doksycyklina zapisana przez lekarza zakaźnika) została podana w lutym 2012 - trochę za późno, i też raczej w za małej ilości. Mam porobione testy ELISA i Western Blot, kilka razy w okresie około 2 lat od ukąszenia, wyszły pozytywnie, więc jest ...
    • Przed abx raz na tydzień miewałam silne bóle lewego kolana, nie jest spuchnięte - po prostu boli, bardziej przy zginaniu. Drugi tydzień biorę antybiotyki i boli już codziennie, zaczynam się martwić - przy boreliozie, jeżeli bolą, to raczej dwa kolana? A ja ciągle ledwo ruszam tym lewym... Wątek o bólach kolan był zarchiwizowany, stąd założyłam ten. :)
    • Witam Mam pytanie dotyczące PCR rt. W FAQ można znaleźć coś takiego: "największa szansa na dodatni wynik jest z płynu stawowego, mniejsza z moczu, jeszcze mniejsza z krwi lub płynu mózgowo-rdzeniowego". Czy ktoś z Was robił sobie PCR rt z krwi i wynik wyszedł ujemny, a później powtórzył z płynu stawowego i wynik był dodatni ? Pozdrawiam
    • Czy ktoś ma problem z jelitami przy boreliozie?? ( zwłaszcza po lewej stronie )
    • Witajcie, opowiem Wam swoją historię. Na początku jednak chcialabym Wam podziękować za przyjęcie mnie na forum i przede wszystkim za to że jesteście!!! W sumie ugryzły mnie dwa kleszcze (oba wyjęte po paru godzinach od ugryzienia)...pierwszy w lutym tego roku (obecnie przebywam w Stanach Zjednoczonych), drugi zaś dokładnie 18 maja...i własnie wtedy rozpoczęły sie problemy ze zdrowiem... 20 maja obudziłam się w środku nocy z silnymi zawrotami głowy, mdłościami, dreszczami, prob...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się