Forum Zdrowie Służba zdrowia
ZMIEŃ
    kolano

  kolano

  (4 wyniki)
  • Na koniec sezonu załatwiłam sobie kolano na Kasprowym Czekam spokojnie na rezonans magenetyczny - bo co mam robic?? Prawdopodobnie uszkodziłam łąkotkę, tak zeznało już 2 chirurgów. I teraz co dalej?? Kto miał zabieg "ratowania" kolana i gdzie w Krakowie?? Za jaka kasę?? Ewemtualnie - bez, lub prawie - bez?? Czy to w ogóle możliwe?? Co zrobić, żeby nie wpaść w łapy jakiegos niedouczonego konowała, panicznie boję się lekarzy. Ale jeszcze bardziej sie boję, że może sie pożegnam z nar...
  • kolana(4)

   Od dłuszeko czasu bolą mnie kolana byłem u lekarza specjalisty który nic nie stwierdził a kolana dalej bolą lekarz rodzinny niechce mnie skierowac na badania specjalistyczne jestem sportowcem i ból kolan mi bardzo przeskadza w uprawianiu sportu a od niedawno bola nawet podczas chodzenia i wieczorem co robic?????
  • Mam nawykowe zwichnięcie rzepki. Lekarz skierował mnie na operację. Czy ktoś na forum ma własne doświadczenia związane z "naprawianiem" kolana?
  • Ile wydajecie na "bezpłatne leczenie" w polskiej słuzbie zdrowia?. Czy dopłacacie do zabiegów i operacji. Ile trzeba dodatkowo zapłacic za operacje kolana?, żeby się "udała"?

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się