komputer

(5 wyników)
  • Mam pytanie o wpływ promieniowania z monitora komputerowego na moją ciążę. Pracuję przy komputerze po kilka godzin dziennie. Czy lepiej zmienić monitor klasyczny na ciekłokrystaliczny(LCD) lub plazmowy, czy może nie ma to wpływu na rozwój ciąży?
  • Witam serdecznie! Pani Doktor, czy praca przy komputerze jest niebezpieczna dla ciężarnej kobiety? Pracuję przy komputerze min. 8 godz. dziennie, nie mam żadnych zabezpieczeń w postaci filtrów na monitor itp.
  • W pokoju stoja 4 wlaczone cala dobe praktycznie komputery, chodzi klimatyzacja. W pokoju obok stoi ich z 20. Planuje ciaze (drugi cykl prob, moze w tym miesiacu sie uda?). W obecnej sytuacji na rynku pracy trudno pozwalac sobie na zwolnienia, szczegolnie na poczatku (licze sie z tym, ze moga sie bardzej przydac pod koniec ciazy). Czy dziecku nie zaszkodzi taki tryb mojej pracy (siedzacy, plus te komputery)? Moze w momencie potwierdzenia ciazy dac sobie spokoj z praca? Zdrowie dzie...
  • Na moją prośbę o szkła do pracy przy komputerze (a pracuję dużo), okulistka powiedziała, że cyt. "takie szkła nic nie dają, to tylko niepotrzebne naciąganie ludzi", a dużo lepsze efekty rzekomo daje zakraplanie oczu "sztucznymi łzami". W związku z tym mam pytanie do wszystkich, którzy takich szkieł używają, jak również do tych, którzy ich nie używają (chociażby z tego, w/w powodu): czy rzeczywiście uważacie, że to strata pieniędzy i że nie warto ich kupować. Ja osobiście myślę (wi...
  • mam do sprzedania nowy komputerek PERSONA, osobiście nie mogę go używac bo mam PCO. Dowiedziałam się o tym po fakcie kupna.Podobno jest to jedna z bardziej wiarygodnych metod antykoncepcji. Ja akurat potrzebowałam do ustalenia dni płodnych ale niestety nie mogę używać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się