Forum Praca Praca w IT
ZMIEŃ
      kontrakt

kontrakt

(2 wyniki)
    • Podobno branża IT jest najlepiej zarabiającą grupą pracowników w Polsce. Tak przynajmniej wynika z artykułów i statystyk. Statystyki na pewno zawyżają osoby pracujące na kontraktach, które zarabiają znacznie więcej niż osoby zatrudnione na etatach, ale te drugie mają pewny stały dochód. Z moich obserwacji wynika, że "kontraktorzy" zaczynają wypierać "etatowców" zwłaszcza, że firmy rekrutacyjne zmieniają profil na tzw outsourcing i dbają o to by ich "kontraktowcy" przechodzili z jednego projek...
    • Hej Niedawno otrzymałem propozycję kontraktu we Wrocławiu i zastanawiam się czy go przyjąć. Jedyne do czego mam obiekcje to jeden zapis w umowie, który stanowi, że za rozwiązanie umowy w pierwszych 12 miesiącach grozi mi dosyć duża kara pieniężna. Jestem nieobyty w realiach negocjowania takich umów na rynku IT w Polsce dlatego mam pytanie: czy jest to dosyć powszechny zapis, czy może firma szuka frajera, który coś takiego podpisze? Czy powinienem stanowczo zażądać wykreślenia tego punktu z...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się