kontrakt

(11 wyników)
  • czym się różni kontrakt menadżerski od zwykłej umowy w Banku Pekao ???
  • kontrakty(19)

podobno już czekają w regionach. podpisujecie??? dlaczego nie?? a dlaczego tak?? a co mogą zrobić tym co nie podpiszą??
  • Kończy się prawie czerwiec o co chodzi? Zaczynam być naprawdę zdegustowana! Jak można wykonywać plany, których się praktycznie i teoretycznie nie zna, przecież to jest rozbój normalnie!!! Brak mi już słów
  • Witam, niedługo podobno ma do nas przyjechać jakiś przedstawiciel zarządu, by porozmawiać z tymi, co nie podpisali słynnych kontraktów. Czy w Waszych Oddziałach były już takie wizyty? - jeśli tak, to jak to wyglądało? Czy rozmawiają z każdym osobno? Czy zmuszają pracownika, aby kontrakt podpisał, czy każą się tłumaczyć, dlaczego do tej pory kontrakt nie podpisany? Jeśli ktoś coś wie w tym temacie- będę wdzięczny za informacje.
  • Proszę o kontakt wszystkie osoby, które otrzymały nowe kontrakty menedżerskie, sprawa bardzo pilna - organizacjadialog2005@wp.pl Pozdrawiam Alicja Jędrych Przewodnicząca Dialog 2005
  • Po zamknieciu poprzedniego forum, sprawa ucichła. A ja w dalszym ciągu nie wiem co zrobić. Czy moze juz zapadły jakies ustalenia przez ZZ? W naszym Oddziale jeszcze nikt nie podpisał tych kontaktów, ale jak dlugo mozna zwlekać? Co o tym myślicie?
  • Szanowni Państwo, w Banku Pekao S.A. trwa kontrola PIP OIP w Warszawie, dotycząca legalności wprowadzenia „kontraktów menedżerskich” ,w szczególności na stanowiskach wykonawczych (stanowisko wykonawcze – osoba nie sprawuje funkcji zarządczych w imieniu Zarządu Banku). Dzisiaj, w rozmowie telefonicznej Inspektor PIP powiedział mi, że Pracodawca zaznacza, że umowy kontraktowe są przyjmowane przez Pracowników na zasadzie dobrowolności. Inspektor poprosił, aby Praco...
  • mam zakaz konkurencji, co mogą mi zrobić i jak mnie znajdą , że pracuję w innym banku
  • Proszę o wypowiedź, ja nie podpisałam i chciałabym wiedzieć czy jestem sama.
  • Witam, mam ptanie i [u]bardzo proszę o odpowiedź [/u]osoby pracujące w dziale VIP Pekao SA: za co dokadnie są przyznawane premie w dziale VIP, czy stanowi sumę za sprzedaż produktów, interesujemnie głównie, sprawa funduszy inwestycyjnych, jak jest premiowana czy jakoś specjalnie wynagradzana ich sprzedaż, będę niezmiernie wdzięczna odp może być na email
  • Czy ktos moze potwierdzic/rozwiać pogłoski, że bonusy za 2008 będą bardzo okrojone ? Za dużo słychać o tym w ostatnich dniach...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się