Forum   koszt sterylizacji

koszt sterylizacji

(6 wyników)
  • witam, jestem szczęśliwą posiadaczką małej kotki, ma dopiero dwa miesiące, ale wybiegając w przyszłosć zastanawiam się jaki wydtek czeka mnie w związku ze starylizacją, która nas pewnie czeka. podajcie mi proszę chociaż mniej więcej ile to kosztuje. z góry dzięki :)
  • proszę o informację nt kosztu sterylizacji kotki :) kiedy właściwie należy ją wykonywać i kiedy kotka może mieć pierwszą ruję. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie ;)
  • Powiedzcie mi proszę, czy mogę się gdzieś zwrócić po pieniążki na sterylizację kotów? a jeśli tak to gdzie? niestety nie mieliśmy przewidzianej sterylizacji całej trójki (planowaliśmy tylko kocurka, ale te dwie znajdki również tego potrzebują- tym bardziej kotka). Koszt takiego zabiegu u nas w miasteczku to ok 100 zł. Nie zrozumcie mnie źle, nie proszę tutaj o pieniądze tylko o radę :) Jeśli się nie uda to postaramy się jakoś wygospodarować te 300 stówy :)
  • Dzisiaj nasza kicia zostala wysterylizowana. Lekarz nie potrafił określić dokładnie kosztu tłumacząc, że nie wie ile materiałów wykorzysta ale powinno kosztować około 250 zł. Okazało się, że wyszło 300 zł (w tym 30 zł kubraczek ochronny) i mam przychodzić co drugi dzień na zastrzyk z antybiotyku, 5 razy po 30 zł!!!! Lekarz twierdzi, że ten antybiotyk w takiej ilości to absolutna konieczność. Ja się czuję naciągana... Co byście zrobiły na moim miejscu? Mam z nim dyskutować? Czuję, że mnei n...
  • Czy ktoś może mi odpowiedzieć ile przeciętnie kosztuje sterylizacja małej, młodej suczki we Wrocławiu? Czy moglibyście polecić jakiś dobry gabinet?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się