kowary

(5 wyników)
  • ZOSTAłEM WYRZUCONY Z KOWARSKIEGO FORUM , TYLKO DLATEGO żE SKRYTYKOWAłEM POSTAWę PANI DYREKTOR SZKOłY NR. 3 W KOWARACH ZA TO żE NIE POWIADOMIłA KOLEJNYCH TRZECH DYREKTORóW KOWARSKICH SZKół O TYM żE JEJ SYN JEST SąDZONY ZA UDZIAł W GRUPIE PRZESTEPCZEJ , KTóRA ZAJMOWAłA SIę PRZEWOżENIEM NARKOTYKóW PRZEZ GRANICę!MAłO TEGO , DZIęKI PANI DYREKTóR W/W SZKOłY JEJ SYNALEK O NARKOTYKOWEJ PRZESZłOśCI PRACUJE W TYCH SZKOłACH!CIEKAWE CZY RODZICE DZIECI KTóRE TAM SIę UCZą BęDą Z TEGO FAKTU ZADOWOLENI?
  • Poza granicami kraju obecnie zyje ok 240 Kowaraków,w Niemczech ,w krajach BeNeLux-u i w Skandynawi. Czy ktos z Kowar zechcialby sie z nami wiesciami z naszego rodzinnego miasta podzielic ? ,przypuszczam ze wiekszosc Kowarakow fora tylko czyta , przyjemnie by jednak bylo gdyby Ci na miejscu i Ci pozagranicami na tym forum sie spotykali. Pozdrawiam Wszystkich Kowarakow i Miasto moje rodzinne. """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
  • jestem pod wrazeniem pasji tego czlowieka ktory to robi.Tak sobie pomyslalem gdybysmy mieli wiecej takich ludzi w innych dziedzinach to naprawde byloby sie czyms chwalic.Zdjecia pokazalem we Francji i budzily szczery zachwyt.
  • widziany ostatnio w Kowarach ok 5 stycznia. Prosimy o każdą informację. Zdjęcie na kowary.olx.pl/zaginal-bernenski-pies-pasterski-kowary-iid-17851512 informacje 075 71 37 338 0508 136 248 z góry dziekujemy
  • Hej, Pytanie brzmi: ILE JEST KILOMETRÓW Z JELENIEJ GÓRY DO MIEJSCOWOŚCI O NAZWIE "KOWARY" ??? I CZY BEZ PROBLEMU MOZNA DOJECHAĆ Z J.G DO KOWAR ? A tak przy okazji: ILE JEST KILOMWTRÓW Z KARPACZA DO TYCH KOWAR :) Napiszcie prosze :) z góry dzieki :)
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się