Dodaj do ulubionych

Dobry Kantor

09.10.17, 09:33
Cześć, czy polecicie jakiś Kantor w Zgorzelcu? Słyszałem dobre opinie o kantorze przy Daszyńskiego, ale chciałem jeszcze podpytać.
Obserwuj wątek
    • martab1989 Re: Dobry Kantor 09.10.17, 09:53
      Hej, ja mogę polecić dwa sprawdzone kantory w Zgorzelcu - jeden jest w centrum, przy Daszyńskiego 77, a drugi przy stacji "Areca", na Słowiańskiej 5. Często korzystam z obydwu tych kantorów i jestem mega zadowolona.
      • jurekpiekarski Re: Dobry Kantor 10.10.17, 11:52
        @martab1989 Marta ja też znam oba te kantory, są okej, z tego co kojarzę, to są tego samego właściciela, więc pewnie dlatego i standardy w obu podobne.
        • basiulinka555 Re: Dobry Kantor 12.10.17, 14:05
          Tak, to ten sam właściciel. Ich kantory są bardzo dobre, tu można sprawdzić: www.kantory-plus.pl/nasze-kantory
    • bartekkowalkowalski Re: Dobry Kantor 10.10.17, 11:33
      Elo, nie raz wymieniałem pieniądze w tym kantorze przy Daszyńskiego i mogę potwierdzić te dobre opinie. Szybko i bezproblemowo.
    • mareczek7777 Re: Dobry Kantor 10.10.17, 11:36
      Marta, Bartek dzięki za opinie, właśnie wróciłem z tego kantoru przy Daszyńskiego, faktycznie okej.
    • karolina555 Re: Dobry Kantor 11.02.20, 15:23
      Hej, polecam kantor w Zgorzelcu Grant. Oferuje bardzo korzystne kursy oraz możliwość negocjacji cen, co w niektórych sytuacjach może wyjść bardzo korzystnie. Zawsze jestem usatysfakcjonowana transakcją wymiany :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka