Forum   opuncja

opuncja

(4 wyniki)
  • na balkonie zakwitła. Rano jeszcze tego nie było :) Nie wiem, co za gatunek. Miałam trzy wytypowane, ale oczywiście zapisałam na świstku, który wcięło. Wygląda tak: fotoforum.gazeta.pl/photo/8/xa/ui/jmah/ICDsmCBkZguUrN6CBB.jpg :)
  • W jaki sposób sie to rozmnaża? www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d5facdecc368dc9.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/63b688611979951f.html Mam uciąć ten czub i wsadzić do wody? Czy do piachu od razu? Wiem, że teraz już chyba nie pora na to, ale to bardzo szybko rośnie i do wiosny już będzie zdecydowanie za długie, a już teraz ma problem z zachowaniem pionu.
  • Mam 4 szczepki do oddania. Mogę wysłać. Podczas przesadzania oddzieliły się od drzewka. Oryginalna szczepka (dziś pień) została przywieziona przez wuja marynarza z Australii.
  • mam kilka pytań o kaktusy. Ciekawe, czy ktoś z forum też uprawia kaktusy i będzie mógł mi pomóc. Mam dwa pytania. Jedno, czemu nowe przyrosty kaktusów są "szczuplejsze" od starych. Kaktus wyraźnie się zwęża, nie wiem, czego może mu być brak. Drugie pytanie mam o opuncję, ale to jeśli ktoś, kto też ma, to zadam, bo nie wiem, czy w ogóle tu ktoś ma kaktusy na forum.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?