Forum Zdrowie Zdrowie
ZMIEŃ
    krocze

  krocze

  (4 wyniki)
  • ostatnio zauwazyłem ze w kroczu mam takie malutkie zgrubienie które mogę wyczuć przez dotyk ! czy to moze byc związane z prostatą ???? mam 30 lat !!
  • Oczywiscie udaje sie do lekarza aby zbadac dziwne zjawisko po moja skórą. Otóż powyzej siusiaka na wysokosci nog mam dziwne guzki pod skórą, wyczuwalne namacalnie. Jeden dlugi na 5cm szeroki na 0,5cm. Podobne dziwactwo mam w okolicy migdałów? wezlów chlonnych. Ten stwor wydaje sie byc juz wiekszy, krotszy ale grubszy. Jesli sa tu jakies kompetentne osoby prosze o stosowny komentarz. Pytanie moje brzmi: Co co za gó..??
  • Mam takie pytanie: co robicie, gdy macie uczucie, że coś tam sie dzieje, tzn. jest pewnie jakaś infekcja (uczucie swędzenia czy lekkiego szczypania). Czy są jakieś domowe sposoby radzenia sobie z tą sytuacją? Ja przed ciążą nie miałam takich problemów, przynajmniej nie pamiętam, w czasie ciąży dostawałam od ginekologa jakieś leki, ale chyba teraz nie muszę biec do lekarza, mam nadzieję, że mi coś mądrego poradzicie. Pozdrawiam.
  • Cześć! Po porodzie położna zeszyła mi krocze nadgorliwie i teraz jestem zbyt "ciasna", co powoduje niestety dyskomfort w czasie uprawiania miłości z mężem. Nasz życie seksualne po prodzie w dużym stopniu zależy więc od położnej. Pozdrawiam!

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się