Forum Gospodarka Gospodarka
ZMIEŃ
    legalnie

  legalnie

  (6 wyników)
  • zaprawde, trudno orzec, kto jest glupszy: crApple, czy uSheep, placacy dwa razy tyle za gorsza wersje odtwarzacza mp3 czy smartphone. bo nie da sie ukryc, ze w przypadku crApple - firmy z zerowym doswiadczeniem w branzy audio czy telefonicznej - uSheep placicie za marke, i nic innego. zeby to chociaz byla dobra marka :)
  • No tak, nielegalnie są od zawsze.
  • Ojciec moj nieboszczyk w majatku swoim do pomocy Zydowki zatrudnial. Rude najbardziej. Wiekowy juz byl ale jak cap jurny. W zargonie szwargotac im kazal. W koncu dobra cale swoje stracil na te kobitki mlode co mu krew rozgrzewaly. I ja ich mlody zakosztowalem a potem w II Korpusie w Palestynie ich sie nawachal. Za polskim mundurem jak cmy lataly. Teraz w Kanadzie Zydowki do sluzby nie znajdziesz. Ukrainki tylko ale ja juz za stary. Pamiec tylko zostala.
  • Blisko 80 mld zł zostało wytransferowane w ubiegłym roku z Polski, z czego połowę legalnie, m.in. jako transfery dywidend na rzecz zagranicznych akcjonariuszy. Drenaż Polski nasila się od kilku lat i jest tym dotkliwszy, że dotyczy państwa, które pod względem poziomu PKB na mieszkańca zajmuje niską pozycję. Oto, do czego doprowadza wyprzedaz majatku narodowego.
  • Z tego co wiem, ten mlody czlowiek tlumaczy sie, ze stworzyl programik po to, aby moc ogladac filmy DVD (legalnie kupione badz wypozyczone) na swoim komputerze z LINUX-em. Programik udostepnil w sieci bezplatnie do takich wlasnie celow. Ha ha ha. Niewazne (w swietle prawa) sa jego rzeczywiste intencje, dopoki nie mozna ich udowodnic. Coz mu wiec mozna zarzucic? Ze umie pisac programy? Przeciez nie jest piratem, bo ogladal filmy, ktore posiadal legalnie. Nie zlamal niczyjej wlasn...
  • Bazary i targowiska w Polsce niszczą gospodarkę i konkurencję handlową. Bazry w dużych miastach przyczyniły sie do kryzysu ekonomicznego i upadku wielu drobnych firm. Handlujący na bazarach prowadzą w większości działalność na podstwie karty podatkowej /600zł-m-nie/ i nie odprowadzają Vat-u.Jest to nieomal połowa wszystkich zarejestrowanych podmiotów gospodarczych.Od ich obrotów a jest to być moze 1/3 obrotów handlowych całej Polski nie wpływa Vat jak tez żadne inne podatki. W każdym...
  Pokaż wątki z forum:

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nie pamiętasz hasła lub ?