05.12.08, 19:10
Pomorski Team Negocjacyjny n78 ostrzega lazdego przed platnosciami karta
platnicza w marketach Alma gdyz moga zostac okradzeni podczas placenia karta
za dokonane zakupy z pieniedzy na swoim koncie, tu znajdziesz szzcegoly
kradziedzy pieniedzy w markecie Alma S.A. w Gdyni
www.n78.com.pl/node/73
Obserwuj wątek
    • n78_gdynia Re: Alma S.A. 07.12.08, 23:01
      po zweryfikowaniu przekazanej dla n78 informacji odnosnie znikajacych pieniedzy
      podczas nieudanych platnosci markecie Alma, podamy je do szerszej wiadomosci
      • n78_gdynia Re: Alma S.A. 09.12.08, 02:58
        czy kierownik tak wiekiego marketu jak Alma ma prawo mowic klientowi , iz ich
        personel jest tak dalego niewykwalifikowany i daleki od perfekci w pracy , gdyz
        wszyscy pracownicy pracuja w Angli , czy to oznacza , iz w Almie pracuja za
        najnizsza krajowa lub moze inne panuje tam kolesiostwo?
        • smartienka Re: Alma S.A. 09.12.08, 20:40
          Oj, kto to widział pienić się aż tak nie mając pojęcia o czym się mówi?
          Często bank dokonuje takiej blokady środków na pokrycie transakcji zanim jeszcze
          przejdzie autoryzacja. Jeśli - tak jak w tym przypadku - autoryzacji nie będzie,
          bank zwróci środki na konto.
          Jeśli zaś zdarzy się, że w wyniku błędu systemu/niekompetencji/obojętnie czego
          innego jakiś paragon jest skasowany podwójnie to wystarczy przyjść z tym
          paragonem i wyciągiem z banku, a personel sklepu napisze reklamację do
          akceptanta i ten zwróci pieniądze na konto.
          Pozdrawiam i więcej spokoju życzę, a mniej pieniactwa.
          • n78_gdynia Re: Alma S.A. 10.12.08, 01:24
            pierwsza sprawa twoje agresywne podejscie do problemu , dyskfalifikuje cie jako
            rozmowce , gdyz nie zaglebiasz sie w temat , aby przeanalizowac problem, dla
            przykladu podac ci dane jakie moga byc prawdziwe i czekam , az ustosunkujesz sie
            do opisanej tresci, i zakladam ze opis jaki zaraz przeczytasz bedzie dotyczyl
            ciebie osobiscie , skup si , a najlepiej usiadz,wczuj sie w przyklad
            1.posiadasz linie kredytowa na sume np.100 tys. np Skoku Stefczyka gdzie linia
            ta oprocentowana jest na 21% w skali rocznej ma sie rozumiec
            2. rachunek za zakupy wynosi np.1000zl
            3. dwukrotnie otrzymujesz paragon z terminala o odmowe transakcji
            4. z konta znika ci 2 tys zl
            5. w momencie tranzakcji saldo twego konta wynosilo 0 zl
            6. zjezdzasz ponizej kreski czyli zaczyna pracowac twoja linia kredytowa
            oprocentowana 21% w skali roku
            7. nie masz pieneidzy, zaplacilas 1000 zl gotowka za zakupy
            8. zaplacila dwukrotnie karta w kwocie 2 tys
            9. placisz dla banku za skorzystanie z lini kredytowej
            10. jak sie czujesz ? MOJA WLADCZYNI ????????
            • smartienka Re: Alma S.A. 11.12.08, 21:26
              Jest ogromna różnica między celowym działaniem, które zarzucasz Almie nazywając ich złodziejami, a pewnym marginesem błędu który zdarza się w każdym sklepie. Być może sa na takie sytuacje jakos ubezpieczeni, nie wiem, nie słyszałam w każdym razie o tym aby ktoś z powodu chwilowej blokady środków poniósł takie straty. Mi osobiście już kilka razy przytrafiło się takie wstępne zablokowanie środków ale nigdy nie pomyślałabym o tym żeby robić z tego taki dym - ale to chyba kwestia natury każdego z nas. Pokaż mi proszę w mojej wypowiedzi ślad agresji, a zgodzę się nawet zapłacić za te twoje nieszczęsne zakupy.
              Jeśli masz zamiar dalej ze mną dyskutować to daruj sobie proszę epitety typu ten ostatni z Twojej wypowiedzi.
              Miłego wieczoru życzę.
              • n78_gdynia Re: Alma S.A. 25.12.08, 21:17
                margines bledu koleznako , w bankowosci i pieniadzach nie ma pojecia margines
                bledu ,moze margines bledu powinien byc opatrzony twoja wyplata , pomyla sie o 3
                miesiace , nie dostanisz i nazwiemy to marginesem bledu , zejdz na ziemie
                złotko, jestes w polsce nie na marsie
                • n78_gdynia Re: Alma S.A. 18.01.09, 04:22
                  nigdy wiecej nie zajde do Alma Gdynia, warcholstwo jakie tam panuje jest nie do
                  zniesienia, w sobote o godz. 2145 kiedy podeszlem do stoiska z wedlinami , chcac
                  kupic co nieco z paru dostepnych rodzji sortu wedliniarskiego , kobieta
                  pracujaca za lada powiedziala mi , ze juz mi nie spzreda poledwicy sopockiej w
                  plastrach gdyz ma juz umyta maszyne !!!!!!!!!! smiech na sali , komuna wrocila,
                  pytanie czy ja jestem klientem spolki notowanej na gieldzie i pani ta pracuje za
                  klientow pieniadze , czy moze ja jestem dla Almy pracownikem , slyszac
                  komunistyczny teks doslownie mnie zatkalo, chcialem kupic pare rodzaji wedlin z
                  gornej polki, lecz umyta maszyna 15 min szybciej anizeli zamykaja ten balagan
                  Almy, uniemozliwila im pozyskanie klienta jak i generacje zysku
                  stanowczo nie dla Almy jak i odradzam kupno ich akcji jesli w taki sposob chca
                  generowac przychod jednymi slowy
                  Panie Prezesie Jerzy Mozgaj komuna wrocila do ciebie!!!!!!!!!
                  • soul.brother Re: Alma S.A. 19.01.09, 21:34
                    zwyczajnie nie lubią ciebie w tym sklepie i tyle. i czytając twoje posty -
                    zupełnie sie im nie dziwię.
                    Kobieta za ladą zobaczyła psychola, (jestem pewien ze widac to na twojej gębie).
                    ktory przy byle okazji robi awantury i postanowiła cie spławić.

PS: czekam na kolejne twoje raporty gdzie cie okradli, i z jakiego sklepu
                    wyrzucili, psycholu..
                    • n78_gdynia Re: Alma S.A. 19.01.09, 23:08
                      jezyk twoj jest dla mnie nie zrozumialy, nie podejme konwersacji na twoim
                      poziomie, wiecej milosci , wiecej usmiechu , jestes czarnym charakterem,
                      wnioskuje po konstrukcji wypowiedzi, niech Ziemia ci lekka bedzie
                  • wilkes Re: Alma S.A. 22.01.09, 21:22
                    daj spokój człowieku, w sumie się nie dziwie, też by mi sie nie chcialo kroic
                    wedliny, by znowu myc maszyne! trzeba chodzic wczesniej do sklepu
                    • n78_gdynia Re: Alma S.A. 22.01.09, 22:11
                      wlasciwe zalozenie , zyjemy w dobie kapitalizmu nie komunizmu, jesli sklep jest
                      czynny do 22 to masz prawo kupic produkty do 22, ale widac pracujesz tak samo
                      jak pracownicy Almy , nic nie robic i zarobic, a od pracodawcy wymagac przy
                      wyplacie miliony, lecz od siebie myslec jak go okrasc na 15 min pracy.
                      • kamelajna27 Re: Alma S.A. 24.03.09, 12:54
                        chwila,chwila,a pracownik ma też prawo wyjśćc z pracy o 22 a nie o
                        22,45 bo klientowi sie przypomniało o 21 45 że nie ma co go gara
                        włożyć,smiech na sali.za nadgodziny nie płaca,
                        • rob30tt Re: Alma S.A. 24.03.09, 23:36
                          > wiecej milosci , wiecej usmiechu , jestes czarnym
                          > charakterem,

jakbys sie sam zastosował do swojej rady to by tego wątku wogóle nie było ...

> wlasciwe zalozenie , zyjemy w dobie kapitalizmu nie komunizmu, jesli
                          > sklep jest czynny do 22 to masz prawo kupic produkty do 22

po Isze to UE (a w UE żyjemy) nie jest ustrojem kapitalistycznym, raczej cos
                          socjalistyczno-komunistycznym

w kapitalizmie właściciel sklepu może robić co chce a u nas niestety nie może bo
                          jakby mógł to byś chyba już do Almy nie miał wstępu

po trzecie załóż własny sklep i wprowadz tam taki rygor i poziom aby się żaden
                          n78 czy 80 nie pojawił z pretensjami - tylko podaj nam adres tego sklepu abyśmy
                          mogli przetestować

po czwarte promuj swoją stronkę w etyczny sposób a nie wywołując dyskusje samym
                          z sobą na popularnych boardach

i tak jeszcze mógłbym wymienić pare rzeczy ale mi się juz nie chce z tobą .....
                • net.ja.7 Re: Alma S.A. 18.01.09, 09:16
                  kolezanka chyba nie wie co pisze,bo w ksiegowosci(nie jestem
                  ksiegowa)cos takiego jak margines bledu nie istnieje.margines bledu
                  moze byc uwzgledniany przy opracowywaniu szacunkow a nie konkretnych
                  kont.
                  co do 'stefczyka'to nie ma zadnych podstaw prawnych by miec do tego
                  banku zaufanie dopoki nie bedzie ich ksiegowosc podlegala kontroli
                  NBP

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka