Forum   medali

medali

(7 wyników)
  • Ile kosztuje jeden medal i ile złotych medali jest wręcznych na olimpiadzie? Żeby te miliardowe inwestycje się zwróciły to przy 1000 złotych medali jeden medal musiałby być wart milion dolarów. Jakoś w to nie wierzę :)
  • kupią to same pisiory dla zwyklych ludzi ma to wartość ( -0 )
  • Rozumiem, że dla przykładu prywatne instytucje finansowe zrezygnują z połowy zysku z obligacji skarbowych. Ot, tak w geście solidarności i w trosce o dobro przyszłych pokoleń, żeby nie musiały spłacać tak wielkich długów. W końcu, każdy musi zacisnąć z lekka pasa.
  • idiotyzm!!! Przeciez jednoczesnie znaczaca zmalal export wiec jego wplyw na inflacje nalezalo by odjac. Inflacja a raczej hiperinflacja do grozi ameryce, a w zasadzie nie tyle grozi co jest pewna.
  • bardzo ciekawy artykuł ale chyba nie o naszym kraju ???????????????????????????? to czemu ja po studiach z doświadczeniem , ang itd musze uczestniaczyć w strasznym i podłym wyścigu szczurów jako ph , słysząc co tydzień że jak nie wykonam planu to jest 100 chętnych na moje miejsce? dlaczego wszyscy moi znajomi są poza granicami bananowej republiki i traktują ich tam gorzej niż arabów??ten artykuł jest chyba jednak nie o nas .
  • Trzeba było im wytopić po medalu, a resztę na rozwój sportu od podstaw - może za 10 - 15 lat do czegoś dojdziemy.
  • Bohaterscy sportowcy Rosyjscy zdobyli zloty medal w jezdzie figurowej parami. Wszyscy sedziowie z bylej komuny(Rosja,Ukraina,Chiny,Polska) sedziowali zgodnie z wytycznymi za komsomolcami. Sedziowie ze wstretnego zachodu(USA,Kanada,Niemcy,Japonia)sedziowali za lepszymi Kanadyjczykami. Francuzka natomiast zlaczyla swoje sily z komuna,liczac na to ze w parach tanecznych komuna pomoze Francuzom w zdobyciu zlota. I teraz pytanie dlaczego za zlote medale Rosja placi swoim zawodnikom najwi...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się