Forum   michał boni

michał boni

(25 wyników)
 • Czy to jest prawda, ze Minister Michał Boni chce podac sie do dymisji? Moze ktos ma wiecej wiadomosci na ten temat?
 • Platforma zainicjowała nową akcję sprzeciw wobec mowy nienawiści. Został wystosowany nawet list do księzy od pana Boniego by nie szerzyć mowy nienawiści coś takiego co robił ks.Popiełuszko o którym Urban mówił seanse nienawisci. Były tajny współpracownik bezpieki będzie teraz wygłaszał pokazowe kazania zamiast księży. Pierwszym kościołem jaki odwiedzi w Ciechanowie będzie ten położony 100m od miejsca zamieszkania prezydenta miasta zagorzałego członka PO
 • Co atrakcyjnego jest w tym panu, że niedawno po raz trzeci się ożenił, mimo że jest wysuszonym, siwym i łysym dziadziusiem?
 • [i]Laudację wygłosiła Beata Stasińska, koleżanka redakcyjna Michała Boniego z podziemnego pisma "Wola" z czasów Solidarności, dziś aktywna działaczka Kongresu Kultury. Stasińska zastanawiała się nad znaczeniem słowa bohater. - Nie byliśmy bohaterami. [b]Staraliśmy się jednak być odpowiedzialni i przyzwoici.[/b] [/i] www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,9767229,Michal_Boni_otrzymal_nagrode_Radia_TOK_FM.html To jakiś znak czasu, lub jak kto woli TW "Znak" czasu.
 • niech Pan nie pszeprasza za coś więcej,czego nie zrobili więcej inni,którzy tchórzliwie chronili się za plecami takich osób jak Pan.Znam i pamiętam te czasy.Martyrologia do kwadratu przesadzona,a tzw. zbrodniarze pracowali na to,że dziś mamy lepiej.Ja mam przyjaciół wśród jednych i drugich,i nie jestem uboższy pod żadnym względem-mętalnym ani moralnym.Nie dajmy się zwariować.
 • www.abcnet.com.pl/?q=node/2131 wiadomosci.onet.pl/1633451,11,item.html Michał Boni: przepraszam i proszę o przebaczenie Pod koniec sierpnia 1985 roku do mieszkania mojej przyszłej żony weszła SB. Było to związane z jej działalnością opozycyjną. Po wielogodzinnej rewizji i zagrozeniu, że 3-letnia dziewczynka będzie przekazana do milicyjnej izby dziecka zdecydowałem się podpisać deklarację współpracy z SB - powiedział Michał Boni, kandydat na ministra w rządzie Donalda Tuska. - Nie t...
 • "To my w polskim ustawodawstwie definiujemy, co jest długiem publicznym." My sobie w ustawodawstwie możemy określić nawet, że dochody z ropy Arabii Saudyjskiej wchodzą pełną kwotą do naszego budżetu, tylko kto na świecie będzie to respektował?
 • Zamknac chudego Kaminskiego i to na 3 miesiace i "wybelkocze" prawde.
 • czyli te reformy to po prostu dopie...nie jeszcze wiecej biedocie .bo o powrocie do najwyższej stawki podatkowej to cisza .co jeszcze zyją a NAM NIE DA SIĘ ZYĆ LEPIEJ
 • Rząd jego ustami proponuje pomoc bezrobotnym w spłacaniu kredytów.Jednak dobrze byłoby aby bezrobotny sam częściowo spłacał....Czy mam zatem rozumiec że ma podjąć pracę w szarej strefie czy moze prostytuowac się?Moze jakiś filozof polityczno - gospodarczy by to mi wyjaśnił?
 • Na korytarzach sejmowych mial przeciez okazje podejsc i stwierdzic, ze w 1992 byl takim malutkim oszustem łgajacym publice w zywe oczy.
 • Plan Balcerowicza: legalnie wyplaca sie krolewskie honoraria wybranym, czesto za nic /np. za uczestnictwo w komitecie budowy autostrad/- reszta musi oszukiwac zeby przezyc.
 • Platfusy w strachu: Michał Boni: Chciałbym znowu powiedzieć: wykonano wielką pracę, szybka była pomoc, jeżeli były błędy to ukarzemy, tylko proszę nie robić teraz akcji po tytułem, że się... Red. Żochowska: Niczego nie robimy... Michał Boni: Niczego nie musimy, pani redaktor, niczego nie musimy! Ja chcę dokończyć zdanie, proszę mi nie przerywać, to jest telewizja publiczna! Otóż chciałbym powiedzieć, że trzeba umieć widzieć rzeczy dobre, i rzeczy złe. To tylko w nagonkach robi się ta...
 • db.doba.pl/?s=subsite&id=1908&mod=1 rasfufu.salon24.pl/99520,index.html
 • kandytad Tuska do rzadu podpisał deklaracje ze słuzbami PRL
 • najpierw byli celnicy potem lekarze teraz skarbówka i poczta. Jakoś te strajki nie wypaliły tak do końca - dlaczego? Co takiego dzieje się za kulismi że związki zawodowe ulegają rządowi i że zapowiadane strajki okazują się klapą?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?