Forum   korzyść

korzyść

(8 wyników)
  • Witam ! Mam pytanie: jakie są korzyści z zameldowania i pracy w Niemczech ? Chodzi mi o sprawy takie jak emerytura, coś o ubezpieczeniu itp. itd., proszę o pomoc , ponieważ jestem kompletnie zielona w tym temacie a bardzo potrzebuję informacji...
  • Czy możecie mi powiedzieć czy istnieją jakieś korzyści z zatrudnienia studenta zaocznego
  • Pytanie do bezrobotnych korzystających z kursów organizowanych przez UP: czy te szkolenia coś wam dały, czy macie poczucie, że czegoś się nauczyciliście? Chodzi konkretnie o trzy kursy: księgowość od podstaw, tworzenie stron internetowych plus grafika i obsługa kasy fiskalnej z elementami fakturowania. I jeszcze pytanie: czy już teraz dowiadywać się o te kursy? Wiadomo, na początku roku pośredniaki mają chyba już pieniądze albo będą wkrótce mieć.
  • Chodzi mi o to co wam bezroboni niesie za pomoc ten urząd i kto dostał od nich fajną ofertę pracy?A może chodzicie tam tylko się odnotować co miesiąc? Ja parę razy byłam zarejstrowana ale tylko raz dzięki nim miałam pracę.Zwykle radziłam sobie na własną rękę.
  • Osoby bezrobotne po pięćdziesiątce są skazane w Polsce na powolną śmierć.Państwo powinno zapewniać w takiej sytuacji darmową eutanazję bo po co męczyć siebie i innych.Sam jestem w takiej sytuacji i bardzo dobrze znam ten temat.Nie ma dla nas pracy.Możemy zdychać pod płotem jak psy i nikt nam nie pomoże.
  • Do wciskania kitów i opowiadania bajek najlepszy jest Tusk.
  • Witam! Szefowa zaproponowała mi, zamiast wcześniejszej umowy na czas nieokreślony, umowę na czas określony-na pół roku. Powiedziała,że tak będzie się czuła bezpieczna? (Ale kręciła nie podając wyraźnie konkretnego POWODU!). Powiedziała,że jak będę chciał wziąć kredyt (o czym byłą wcześniej mowa, parę tygodni wczesniej)- to mi zmieni umowę na czas nieokreślony. Czy ona coś kręci ? Czy mogę Jej wierzyć?
  • Jak się pracuje w różnych międzynarodowych kancelariach w Warszawie? Są jakieś różnice? Podzielcie się doświadczeniem swoim lub znajomych. Z góry serdecznie dziękuję.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?