Forum   milionów

milionów

(197 wyników)
  • Tylko gdzie mozna uzyskac zwrot 8% przez 40 lat? Tak latwo zarobia sie milion tylko kalkulatorem.
  • Trzeba byc frajerem zeby w obecnym czasie nie brac kredytu i go splacac. Tak, tak trzeba brac i go nie splacac. Jednego za leb wezma, 10, 100 ale co zrobia z milionem? Nic, nic nie zrobia, wrecz pomoga na kosz tego co splaca lub takowego nie ma :-] Tak funkcjonuje ekonomia, dzisiejsza ta wlasciwa i poprawna. Zatem bez obaw i nie splacac :-)))
  • ta.. tracą.. za to zarabiają miliardy na olewaniu, co oznacza, że dbanie o "postawę" pracowników, powiedzmy sobie szczerze, NIE JEST OPŁACALNE. taniej wymienić pracownika, przynajmniej w większości przypadków, i przynajmniej takiego zdania są pracodawcy - i w większości przypadków mają niestety rację - niż zadbać o "kondycję" robola. To jest obiektywny FAKT - JEST taniej, niezależnie od tego czy kto ma lewicowe czy prawicowe poglądy. i dlatego jest jak jest. nie poprawią tego ŻADNE regulac...
  • Jak? dla kazdego? nie wierze? znowu jakis kit mi wciskaja? Pomyslales tak? jesli nie, jestes jakims fenomenem w polsce. Wracajac do tematu kazdy kto pracuje moze zdobyc swoj milion!! JAK?? Oszczedzajac!! Sa ludzie ktorzy potrafia z twoimi oszczednosciami robic cuda!! Jakie cuda? Inwestycje malych kwot pieniedzy w czasie i opiekanad nimi specjalistow od finansow... Tak! Gwarantuje kazdy kto pracuje ma mozliwosc zarobic milion PLN. Szczegoly...
  • Jak można sprzedawać kurę znoszącą złote jaka. Nigdy tego nie pojmę.
  • Co znaczy na własny rachunek? Hebel, hebel i kasa na łapę? Milion to znaczy co dwudziesty człowiek płci żeńskiej, dorabia jako heblarka. Tak jak ja dziewczyny znam powiedział bym lekko 20%, a doliczyć cały PIS. A to już w sumie prawie 30% łazikuje.
  • Po czterech latach rządów PO obietnica Tuska została zrealizowana w połowie: dwa miliony Polaków [b]naprawdę[/b] zmieni kraj zamieszkania :))) biznes.onet.pl/wielka-ucieczka-dluznikow,18543,4451121,1,prasa-detal Rosja, Ukraina, Polska, Bułgaria etc. to kraje, gdzie tylko nieliczna elita się bogaci i żyje w luksusie. Reszta wegetuje w biedzie i z trudnem płaci podatki i wysokie rachunki. Rządy PO tylko pogłębiły i umocniły ten stan rzeczy. Czas stąd uciekać!
  • Trzeba było im wytopić po medalu, a resztę na rozwój sportu od podstaw - może za 10 - 15 lat do czegoś dojdziemy.
  • Mam 250 euraków zasiłku i muszę z tym żyć.
  • jak bedziecie miec za 40 lat pół miliona na koncie to zus uzna że macie za dużo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?