Forum Zwierzęta Forum weterynaryjne
ZMIEŃ
      miniaturka

miniaturka

(7 wyników)
    • Witam! wczoraj kupiłem dla dziecka króliczka miniaturkę. Niestey dziś rano króliczek zdech nie wiem co się stało był jeszcze niemowlęciem .Co mogło to spowodować? Pokarm miał w klatce ale nie za dużą ilość wodę też ale chyba jej nie pił Czy to mogło być przyczyną? Moja córka jeszcze nie wie że jej kochany króliczek już nie żyje Więc mam wielką prośbę proszę o jaką kolwiek odpowiedż ponieważ wiem ze bedę musiał kupić drugiego króliczka ale nie chciałbym żeby się to powtórzylo ...
    • Mam takie pytanie, może ktoś będzie mógł mi pomóc. Od 3 tygodni mam w domu królika miniaturkę, wczoraj wszystko było z nim ok, natomiast dzisiaj rano znalazłam go osłabionego,leżał tylko i bardzo ciężko oddychał, łapki i brzuszek miał zaślinione....szybko zabrałam go do weta ale nawet on nie wie co może mu dolegać. może ktoś z was może udzielić mi informacji na ten temat? co to może być? z góry dziękuje.
    • proszę o pomoc specjaliste w sprawie mojego krolika. od wrzesnia krolik jest poddawany leczeniu niestety jego stan sie tylko pogarsza zaczęło sie od wydzieliny z nosa ktora oblepiala mu caly nos.zrobiono badania i okzalo sie ze to gronkowiec.nasepnie jakies "strupy" zaczely sie mu pojawiac na uszach.zrobiono badania okazalo sie ze to jakis grzyb.caly czas stosuje namoczki z jakiegos lekarstwa ale malo pomaga.grzybjuz jest na łapach.od wczoraj zjednego oka wylewa sie mu śluz. ...
    • kiedy moge wyjsć na spacer z moim 5 miesięcznym króliczkiem miniaturka? Jakie srodki ostrożności wtdy zachować, i jeszcze jedno... Czy można zakupić smyczki dla mimo wszystko małego króliczka.Wszystkie, które ogladałam,były za duze....z góry dziekuje za odpowiedx. dodam jeszcze, ze nie wychodziłam jeszcze z króliczkiem na dwór.
    • Witam. Jakieś 4 lata temu zakupiłem z bratem i rodzicami psa - sznaucerka miniaturke pieprz i sól. Na początku wszystko było z nim w porządku. Po około 1,5 zaczął chorować. Początkowo bardzo często zwracał. Ogólnie był bardzo ,,delikatny". Najadł się czegoś na dworze, jakiś patyk, trawa i zwracał. Wydawało nam się, że to jest normalne, szczególnie to jedzenie trawy, bo psy to robią, by zwrócić, jak mają jakieś nie strawności. Uznaliśmy, że jest bardzo delikatny, dlatego musimy b...
    • Od kilku dni jestem przyszywaną mamą króliczka miniaturki-Tusi. Dostała ją (jego)moja córeczka na Dzień Dziecka.Był to zakup świadomy, lecz nie mam pojęcia jak się opiekować tym maleństwem.Mam spory problem przede wszystkim z: 1.określeniem płci-w sklepie powiedzieli,że jest za mały żeby określić płeć.. (?) 2.jak żywić Tusię-czy gotowe jedzonko-karma, sianko i woda jej wystarczą, czy mogę dawać jej jabłuszko i marchewkę? 3. od kiedy zieleninkę? 4.czy powinnam z nią jechać do wetery...
    • Mam pytanie:kiedy należy zaszczepić pierwszy raz pieska na wściekliznę? Zaznaczam,że sunia była szczepiona 13.11.2003 r.NOBIVAC PUPPY DP,01.12.2003 r. NOBIVAC CORONA i 19.12.2003 r.FORT DODGE DURAMUNE - 8 składnikową szczepionką. Moje pytanie wynika z tego,że różnie różni lekarze radzą.Jedni twierdzą,że 3 tygodnie po FORT DODGE,a inni,że w 5-6 miesiącu życia.Jestem w rozterce.Proszę o radę. Pozdrawiam Monika i Arika.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się