Dodaj do ulubionych

KRÓLICZEK MINIATURKA

15.03.03, 14:58
kiedy moge wyjsć na spacer z moim 5 miesięcznym króliczkiem miniaturka?
Jakie srodki ostrożności wtdy zachować, i jeszcze jedno...
Czy można zakupić smyczki dla mimo wszystko małego króliczka.Wszystkie, które
ogladałam,były za duze....z góry dziekuje za odpowiedx.
dodam jeszcze, ze nie wychodziłam jeszcze z króliczkiem na dwór.
Obserwuj wątek
    • adam.pietron Re: KRÓLICZEK MINIATURKA 17.03.03, 18:30
      Myślę , że dopiero za miesiąc lub dwa gdy na pewno będzie o wiele cieplej niż
      teraz – króliki bardzo nie lubią chłodów i przeciągów – mogą one być dla nich
      bardzo niebezpieczne.
      Co do szelek – niestety nie mam danych gdzie można je kupić , może można
      spróbować zamówić lub uszyć na miarę , małe kocie szeleczki nie pasują?
      Pozdrawiam
      • maagda_w Re: KRÓLICZEK MINIATURKA 19.03.03, 14:39
        A szczepisz króliczka przed wyprowadzeniem na dwór?
        • yaguska Re: KRÓLICZEK MINIATURKA 27.03.03, 20:01
          a powinno sie zaszczepic najpierw? jak tak, to na co. chce by moj króliczek był
          zdrowy...a mam pierwszy raz króliczka w domu.
          • paraplucha Re: KRÓLICZEK MINIATURKA 28.03.03, 12:08
            koniecznie trzeba krolika zaszcepic - niezaleznie od tego, czy ma kontakt ze
            swiatem zewnetrznym, czy nie. choroby na ktore szczepi sie kroliki to
            myksomatoza i pomor kroliczy. poza tym: zastanow sie, czy wychodzenie z
            krolikiem to dobry pomysl. nie wiem, gdzie mieszkasz, jesli w bloku, to
            absolutnie odradzalabym wyprowadzanie krolika na pobliski trawnik. to dla niego
            zdecydowanie za duzy stres, glownie ze wzgledu na obecnosc wielu ludzi i psow
            dokola. po drugie przyblokowe trawniki nie naleza z zasady do najczystszych.

jesli mieszkasz gdzies, gdzie da sie wyprowadzic krolika na jakies spokojne i
            czyste miejsce, to przede wszystkim nalezy to zrobic dopiero po przyzwyczajeniu
            krolika do szelek. nie wszystkie kroliki je akceptuja - w razie
            zdecydowanych 'protestow' zrezygnuj z pomyslu. jesli masz balkon, to bedzie to -
            oczywiscie po zabezpieczeniu go tak, aby krolik nie moc uciec, ani najesc sie
            zadnych trujacych roslin) najbezpieczniejsze miejsce spacerow krolika na
            swiezym powietrzu.

jesli chcesz dowiedziec sie wiecej o krolikach, zapraszam na krolicze forum
            www.forum.kroliki.com

pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka