Forum   mowy

mowy

(18 wyników)
 • Mam nadzieję, że nie zobaczę już cyborga Pawlaka i jego równie udanych ministrów w przyszłym sejmie i rzadzie. Pytanie do cyborga: jak tam negocjacje gazowe? Opłaciło się?
 • i bardzo dobrze - euro-kolchozniana waluta jest nam potrzebna jak kwiatek do kozucha
 • Naszych analistyków zaskakują ostatnio wszystkie dane - mam wrażenie, że powinno się zmienić chyba metodologię może ktoś się w końcu pokusi o szacowanie w oparciu o metodę delficką w przemyśle, a nie trenuje dawno już nieużytecznych modeli ekonometrycznych, albo tzw 'metoda widzimisię' gównych analityków banków, za grube pieniądze pozostawiam do rozważenia
 • he he, trzeba zacząć sprzedawać nowe samochody w salonach z fabryczną blokadą wlewu paliwa. Serwisy otwarte przez byłych złodziei kieszonkowców ze stadionu XX-lecia będą jeszcze bardziej zadowolone :)
 • "- Zmniejszenie składki do OFE to kreatywna księgowość. Pieniądze przepływające przez konta OFE są księgowane inaczej niż te, które przepływają przez analogiczne konta zarządzane przez ZUS. Jeśli teraz przesuniemy je z OFE do ZUS, to wydaje się, że mamy więcej w kasie. A to nie prawda. I na tym właśnie polega kreatywna księgowość, bo realnie nie ma znaczenia, czy pieniądze przepłyną jednym, czy drugim kanałem. Oszczędność pozostaje jedynie na papierze." ****************************...
 • Nie chcecie budować, to wybudują inni, którzy zaakceptują marżę 20% zamiast obecnych 50-80%.
 • Ile można zaoszczędzić na administracji? Chyba sporo. 1 wiceminister mniej to jakieś 250.000 zł oszczędności rocznie. A łajdacka koalicja zatrudniła ich hurtowo - przy czym część nie ma żadnych obowiązków (a są takie osobniki jak kafelkarz Filipek czy wszaki z MW).
 • Witam Umowa agencyjna – proszę o wszelkie opinie, spostrzeżenia, za i przeciw! Doradźcie jak się opodatkować? Sytuacja jest następująca, otóż na podstawie umowy agencyjnej mogę pracować dla firmy jako pośrednik w sprzedaży umów na rzecz firmy. Warunek: własna działalność gospodarcza. Jakie pułapki mnie mogą spotkać? Jak ich uniknąć? Od dłuższego czasu szukam pracy i teraz trafiła się taka oferta. Więc chyba nie mam wyboru, jak tylko spróbować. Z góry wielkie dzięki:>
 • Była mowa o próbie wrogiego przejęcia koncernu . Musiał interweniować sam kanclerz Schroeder ! Kto zamierzał przejąć kontrolę nad VW ?
 • a czy jest mowa, co sie dzieje wtedy, gdy US sie pomyli i zniszczy firme/przedsiebiorstwo/czlowieka???
 • Witam W 2009 roku przydarzyła mi się umowa o dzieło. Zwróciła się do tego kto podpisał ze mną umowę o dzieło z prośbą o PITa. Usłyszałam, że umowa była poniżej 200 zł więc oni nie muszą wystawić mi PITa. Jak to teraz wpisać w swojego PITa? Ktoś może mi to wytłumaczyć?
 • Miło, że GW udostępnia program, ale ten program nie działa. Zdaję sobie sprawę, że najpierw musze zainstalować wine ( www.winehq.com/site/download-rh), chociaż w WWW GW nie ma o tym mowy. Program sie instaluje, ale potem mówi: err:clipping:CLIPPING_UpdateGCRegion hVisRgn is zero. Please report this. i pada.
 • łączcie sie
 • Pani senator Sienkiewicz wspomniała o potrzebie opodatkowania gigantycznych dochodów polskiego Kościoła kat. i zlikwidowania "przywilejów gospodarczych". Natychmiast odezwały się głosy krytyki ze strony biskupów. Kościół kat. regularnie wyrażają swą troskę o bezpieczeństwo kraju, martwi się okrutnie fatalnym stanem opieki zdrowotnej, podkreśla swój patriotyzm. Skoro mamy kusy budżet, jeżeli wszyscy obecnie zaciskają pasa, od parlamentu do emerytów, to czemuż Kościół kat. ma tylko k...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się