Forum   naturalny progesteron

naturalny progesteron

(4 wyniki)
  • Pani Doktor, przeczytałam ostatnio publikacje na temat uzywania naturalnego progesteronu w formie kremu. Podobno jest lepiej przyswajalny niz preraraty typu Provera, Duphaston, Orgametril oraz ma mniej skutków ubocznych. Czemu tak mało się o tym mówi i pisze? Czy tak jest rzeczywiście?
  • Pani doktor, czy slyszala Pani o naturalnym progesteronie? Podobno jest lekiem na wszelkie zlo, jednym slowem. Czy moglaby sie Pani ewentualnie do tego ustosunkowac?
  • Witam Staram się dzielić z Wami nowymi informacjami, doświadczeniem z własnych zmagań z Hasi. Polecono mi książkę "Lepsze zdrowie dla każdej kobiety". Autor Dr. Nocuń przedstawia zbawienne działanie naturalnego progesteronu. Także stymuluje tarczyce! Wierząc autorowi a tym bardziej osobie która mi to poradziła postanowiłam się tym zainteresować. Naturalny progesteron jest w formie kremu, zaleca się wsmarowywanie go w odpowiednie miejsca na ciele. Przy tarczycy oczywiście szyja. Można ta...
  • Mam ogromny problem, boję się o moją mamę u której zdiagnozowano mięśniaki, za 2 tygodnie jest wyznaczony termin operacji... Powiedzcie czy to groźna operacja, co to w ogóle są mięśniaki i co powodują w organizmie? Dodam, że mama ma bardzo nieregularne miesiączki, czasami między jedną a drugą jest zaledwie 5 dni przerwy, ciągle plami, ma bóle podbrzusza, krwawienia czasami są dość obfite. Mama ma 43 lata. Proszę o odpowiedzi i za wszystkie dziekuję.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się