Forum Zdrowie Zdrowie
ZMIEŃ
      oznaczenie poziomu

    oznaczenie poziomu

    (1 wynik)
    • Poraz trzeci w ciągu ostatnich pieciu lat mam rozpocząć zycie na psychotropach, bo ponoc mam depresję. Sprawa wygląda jednak tak, że ani za pierwszym razem, ani podczas drugiej próby nie udało sie dobrac leku, który by nie pogorszył sprawy. Wyczytałam o depresji chyba wszystkie artykuły w sieci i u mnie zgadzają się tylko zaburzenia snu (płytki sen, czasami wybudzenia w nocy) i osłabienie siły fizycznej, które okresowo się pogarsza (po większych wysiłkach fizycznych). W tzn. międz...
    Pokaż wątki z forum:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się