Forum   parkinsona

parkinsona

(3 wyniki)
  • CZY KTOS Z ODWIEDZJAACYCH TO FORUM LEKARZY WIE CO ROBIC W MLODOSCI BY JAKO OSOBA STARSZA NIE ACHOROWAC NA CHOROBE PARKINSONA???CZY JEST JAKAS PROFILAKTYKA???
  • Witam! Jestem tu po raz pierwszy.Klikanaście dni temu trafiłam na to forum i przeżyłam szok. Mam 44 lata.Od 6 lat jestem leczona na chorobę Parkinsona. TO znaczy "leczenie" polega na przyjmowaniu lewodopy(Madopar) w coraz większych dawkach i godzeniu się z pogarszającym się stanem zdrowia. No, ale cóż na Parkinsona nie ma lekarstwa... nigdy nie mogłam się z tym pogodzić, ale nauczyłam się z tym żyć... Jakże inaczej mogłoby wyglądać moje zycie gdybym 7 lat temu skojarzyła rum...
  • wszystko ze soba powiazane, zaklocone dopaminoprzekaznictwo. ale sa pewne plusy "Ruchy stawały się powolne, anemiczne, mięśnie nadmiernie napięte. Ręce i nogi trzęsły się bez wyraźnej przyczyny a twarz, kamieniała przypominając sztuczną maskę" bedzie mniej zmarszczek na twarzy. narcyzm to pomnik na trzesacych nogach. calkiem jak pisal lowen, kiepskie ugruntowanie.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się