Forum   pieczenie sromu

pieczenie sromu

(3 wyniki)
  • Przytrafilo mi sie to pierwszy raz w zyciu. Nie mialam uplawow tylko swiad....po 2 dnaich pieczenia kupilam preparat zaw clortimazolum -globulka (500mg) plus krem (2mg clortimazolum) zaaplikowalam okolo 12 w sobote ale nadal mininalnie mnie swedzi...czy po 2 dniach swiad powinien juz calkowicie ustapic?
  • Pani Doktor przez 9 miesiecy leczylam bakterie, teraz posiew jest ujemny ale pieczenie sromu pozostalo, nie pomagaja zadne masci ,globulki, tantum rosa.Nie jest to tez alergia. Czasami pojawia sie zaczerwienienie , w badaniu gin. wszystko jest w porzadku,nie mam grzybicy ,chlamydii. Jaka choroba moze sie tak objawiac , czy jest np. sens isc do dermatologa, jakie badania Pani Doktor by jeszcze zalecila?
  • Piecze, buu, najdziwniejsze, że podczas miesiączki mniej lub wcale i po okresie znów. Próbowałam clotrimazol, nie bardzo pomaga. Czy to może być grzybica, skoro mnie nic nie swędzi?? tylko piecze. Czy moglabym używać jakiejś maści z estrogenami, mimo że mam niecałe 30 lat? Chcę się cieszyć z seksem z moim ukochanym partnerem, ale jak tu sie cieszyć skoro piecze, a po stosunku jeszcze bardziej się nasila. I po oddawaniu moczu odczuwam dyskomfort, nie tak silny, jak przy zapaleniu pe...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się