pleszew

(5 wyników)
  • Witam. Odświeżam temat sprzed 3 lat. Proszę aby dziewczyny napisały jak wyglądają opieka medyczna i warunki w szpitalach w Pleszewie i Ostrowie. Myślę nad porodem w Pleszewie, bo całą ciążę prowadzi lekarz z tamtego szpitala. Jak wygląda cesarka w Pleszewie? Proszę o kontakt szczególnie pacjentki dr Czechmanowskiego. she1984@gazeta.pl
  • Jak jest wasza opinia na temat opieki medycznej w ostrowskim szpitalu? Czy ktoś z Was np. jeździ specjalnie do innego? Dlaczego kobiety wolą rodzić w Pleszewie czy Kaliszu?
  • Proszę, polećcie dobry warsztat zakładający instalacje gazowe do aut w Ostrowie. Niekoniecznie najtańszy, koniecznie najlepszy - jeśli można to proszę również o cenę i numer telefonu do firmy. Z góry dziękuję.
  • Proszę o opinie osób leczących się u tego lekarza
  • Przeglądając ranking GAZETY dotyczący szpitali i odziałów położniczych muszę przyznać że nasz szpital wypadł bardzo dobrze. Kalisz, Kępno, Jarocin, Krotoszyn wypadły mizernie przy naszym. Bardzo mnie to cieszy, mam nadzieje że po remoncie będzie jeszcze lepiej a cała kadra odzoiału położniczego nie spocznie na laurach i będzie się jeszce bardziej starała aby wychodząc ze szpitala mile się go wspominało.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się