Forum   przyduszony

przyduszony

(12 wyniki)
  • zLIKIWDOWAĆ komunikacje latem !!!! I mamy problem z głowy !
  • UE już nie ma tylko wy matołki o tym nie wiecie. Może jaki zakład?
  • "Drożejące z miesiąca na miesiąc chleb, mięso, mleko i sery to tylko początek cenowej galopady. Już w przyszłym roku więcej zapłacimy za prąd i ciepło, a potem tysiące innych produktów wytwarzanych w polskich zakładach. Wszystko przez dwutlenek węgla, którego emisję drastycznie ograniczyła nam Komisja Europejska. W latach 2008-2012 nasze przedsiębiorstwa mogą wypuścić do atmosfery 208 mln ton dwutlenku węgla rocznie, czyli co najmniej o 80 mln ton mniej, niż potrzebuje szybko rozwijając...
  • Dzisiaj rano stwierdzialam brak dobrze schowanego przed innymi przedmiotu ,zdenerwowalam sie bardzo bo to narzedzie na ukręcenie bicza na kogoś;) zapytalam kart gdzie to jest: [b]4 monety odwr, Królowa pucharów,3 puch odwr[/b] szukana rzecz znalazłam ale nijak nie moge ogarnac tematu , zgadza sie jedynie królowa - to ja ;)
  • Muszę sie chyba udac do psychologa albo psychiatry bo zaczęłam być przyduszona problemami i lękami. Czy w Wawie są jakieś miejsca gdzie można uzyskac fachową pomoc bez kasy? Bo załatwiając to przez ubezpieczenia i inne wyląduje tam za pół roku... Niestety koszty mnie rozkładaja - na jedną wizyte mnie stać a mysle o czymś długofalowym :((( Pomóżcie
  • Dziś o 'północy mija termin decyzji prezydenckiej w sprawie ewentualnego rozwiązania Sejmu z powodu nieprzekazania prezydentowi ustawy budżetowej.'? Czyżby drybling był po to, żeby przydusić SO i LPR? wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3161456.html A jeśli tak, to czy Marek Jurek (bo to chyba on ustalił/ przeforsował jutrzejszy termin) jest marszałkiem sejmu czy marszałkiem PiSu? A jeśli tak, to czy Lech Kaczyński jest prezydentem Polski czy tylko bratem swojego brata, że ...
  • Witam, moze ktoś wie dlaczego te kołdry i poduszki z działu Ikea małe dziecko są przeznaczone od 1 roku życia, co na to wpływa? www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60028510 jakoś nie moge sie na ich stronie doszukać kołdry i poduszki dla niemowląt .
  • na rozdawnictwo ;-)) Orliki, darmowe laptopy i internety, radykalne podwyżki - socjalizm kosztuje, absolutnie ;-) "Dziś mówię odpowiedzialnie: w przewidywalnej perspektywie Polski absolutnie nie stać na dalszą redukcję obciążeń podatkowych." (Donald T.)
  • gdybyście mogli odstrzelić jednego z tej dwójki: Millera lub Oleksego*, którego byście wybrali? Pamiętajcie, tylko jedna kula do zadysponowania. * Zakładamy, że Lepper już odstrzelony, więc nie bierze udziału w konkursie.
  • Precyzuje objawy falowania obrotów: Silnik musi być zimny co najmniej po paru godzinach postoju. Odpalam samochód pracuje na jałowym bez zarzutu ale po naciśnięciu pedału przyspieszenia przydusza go a wnastępnej kolejności obroty gwałtownie rosną. Trwa to do 5 sekund. Dopiero parokrotne naciśnięcie gazu wyrównuje obroty i problem się kończy aż do następnego razu. Czy ktos ma jakis pomysł? Czytałem wszystko na temat falowania na tym forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?