Forum   psychoterapeuta

psychoterapeuta

(6 wyników)
  • Czy orientujecie się jak kształtują się zarobki w tym zawodzie?
  • Czy po socjologii możliwe jest zostanie psychoterapeutą? Studiuję ten kierunek i jak na razie miałam inne plany, ale nie dawno dowiedziałam się również o takiej możliwości co bardzo mnie zaciekawiło :) Niestety są to informacje niesprawdzone, czy ktoś może wie coś na ten temat? Pozdrawiam serdecznie :)
  • Czy ktoś może ma doświadczenia w poszukiwaniu pracy w zawodzie psychologa czy psychoterapeuty ?? Jak wyglądała ta droga aż do podjęcia pracy w zawodzie??? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam
  • Mam pytanie odnośnie pracy dla polskich psychologów i psychoterapeutów w usa. Skończyłam 5 - letnie studia z Psychologii na UW i 4 - letnią psychoterapię. Może któś ma doświadczenia z podjęciem pracy w zawodzie w usa ? Prosiłabym bardzo o informacje Dziękuję za wszystkie wskazówki.
  • Poszukuje psychoterapeuty lub psychologa, mowiacego po polsku lub po angielsku w Brukseli. Dziekuje z gory za wszelkie kontakty. Czy ktos moglby moze przypomniec jaki jest adres strony internetowej, gdzie mozna znalezc namiary na polskich lekarzy? Dziekuje!
  • Mam pytanie prowadze gabinet rehabilitacji , masaże i tego typu sprawy i chciałbym rozszerzyć oferte usług o psychoterapeutę , natomiast bladego pojecia nie mam jak się do tego zabrać , czyli jak przprowadzic rekrutacje , na jakie umiejetności zwrócic najbardziej uwage , moze coś mi podpowiecie
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?