Forum Sport Piłka nożna
ZMIEŃ
      reprezentacja

reprezentacja

(338 wyników)
    • Arboleda byłby raczej za włożeniem tej ręki na zgodę ;D
    • czemu nie ? piłaka jest dla ans a nie dla tych co na stołkach siedza .
    • [b]W środę 18 listopada o godz. 17:00 reprezentacja Polski rozegra na Stadionie Zawiszy towarzyskie spotkanie z Kanadą. Po ustaleniach, które zapadły podczas 3 Zjazdu Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców, informujemy, że [u]meczów reprezentacji Polski nie bojkotujemy!!![/u] Odzielamy sprawy, z którymi walczymy w PZPN od kadry. Wszelkie dziwne twory typu Koniec PZPN i SOS dla Piłki nie są organizacjami reprezentującymi kibiców. Dopingowaliśmy Polskę w Bydgoszczy, gdy prezesem PZPN był ...
    • potrzebujesz tłuku dobrych piłkarzy, a niedługo żadnego mieć nie będziesz. Btw chyba Dyzma...eee.. Smuda ;) mówi też o sobie? On też reprezentuje nasz kraj, a jakoś tego po nim nie widać...myślałem że będą cuda a wyszło jak zawsze, czas na zmiany jak najszybsze na tym stanowisku, bo bez profesjonalizmu to znajdziemy się w "dupie".
    • Mam kłopot ze znalezieniem, koszulki reprezentacji piłkarskiej Rosji, najlepiej oryginalniej. Bardzo proszę o podanie jakiegoś linku, gdzie mógłbym ewentualnie ją nabyć. Z góry dziękuje. Pozdrawiam Sturbit
    • Bardzo pilnie, proszę o pomoc.
    • Sprawa zatrudniania obcokrajowców do naszej reprezentacji przypomina mi sytuację, w której mąż impotent wynajmuje dla swojej żony kochanka by ją zaspokoił zamiast się leczyć. PZPN zaczyna od czasów Olisadebe przekształcać Polską Reprezentację Narodową w jakąś międzynarodową zbieraninę tylko po to, bo nie potrafi poradzić sobie z kryzysem naszego futbolu. Ja nie będę kibicował takiej drużynie. Zasady są najważniejsze. Może za 20 lat Polską z samymi latynosami w składzie zdobędzie ...
    • Boruc! Jesteś zerem! Wypiąłeś się na reprezentację a teraz gardłujesz! Jeśli nie potrafisz wytrzymać kilku dni na zgrupowaniu kadry bez alkoholu, to Twoje miejsce jest poza kadrą!
    • Polska bez Boruca to jak KfC bez kurczaków. Boruc musi grac w kadrze!!!
    • No cóż, jak się jest wykreowanym przez mendia to tak bywa. Nie będzie go razem z innymi przereklamowanymi angielskimi piłkarzami.
    • ...40 milionów mentalnych degeneratów. Jaramy się naszą historią, a tu jak nie polaczki pod zaborami, to Pan Hitler robił swoje. Kłótnie, swary, pojeść, popić, zerzygać się - to potrafimy. Europa się z nas naśmiewa, świat się śmieje, kawały o polakach opowiadają, z niczego to się nie bierze. Wstyd, kopacze słyszycie mnie??? Wstyd BARANY. Jezu, nawet piwo mi dziś nie smakowało, jak na to patrzyłem. Najlepiej sprowadzić było trenera z zagarnicy, ale oprócz tego naturalizować jedenastu takich Ol...
    • Ciekawe kiedy nasi chłpcy wezmą przykład od kolegów z Holandii i takie "tuzy" reprezentacyjne jak Hajto zrezygnują z gry dla reprezentacji... z pożytkiem dla obu stron :)
    • Oczywiście proszę nie wliczać w to trener - to jest na osobny wątek :) A tak wygladają moje typy : 1 zacznijmy od bramki - Jerzy Dudek grął fatalnie ( ogólnie w reprezentacji Jurek gra słabo ), myślę że w eliminacjach powinien Boruc stanąć miedzy słupkami ( meczem z Usa Udowodnił, ze bronic potrafi ) i choć w tym meczu wypadł słabo 5 strzałów 3 bramki, to nie widzę na dzień dzisiejszy kandydata na Bramkarza. Problem w tym że JANAS co już nie jednokrotnie pokazał BOJI SIĘ RYZYKOWAĆ...
    • Witam serdecznie! Jestem tu pierwszy raz i to z konkretnego powodu. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Chciałabym sprawić mojemu mężowi miły i niespodziewany prezent na święta. Ostatnio wspomniał mi, że chciałby obejrzeć stare mecze polskiej reprezentacji, np. te z MŚ w Niemczech w 1974. W związku z tym mam pytanie: Czy są jakieś wydania takich meczów (najlepiej w całości) na dvd bądź na kasecie? Jeżeli tak, to gdzie można je znaleźć??? Bardzo proszę o jakieś sugestie w tym temacie, bo szc...
    • Tak trzymac! Posiedzisz w wieku 35 lat jak Dudek. Teraz graj. Nie badz jak Kuszczak czy Fabianski! Oni jaj nie maja! Zyja nadziejami na gre od lat a wiadomo, ze zaden z nich nie bedzie gral w 1 skladzie bo sa za cienky i jakby byli dobrzy to by juz grali!
    • małysz to przynajmniej od lat jest w światowej czołówce swojej dyscypliny
    • Czekam na Wasze propozycje 23-osobowego składu Polaków na Mundial w Niemczech. Moja propozycja: Bramkarze: Jerzy Dudek, Artur Boruc, Wojciech Kowalewski Boczni obrońcy: Marcin Baszczyński, Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka Środkowi obrońcy: Jacek Bąk, Tomasz Kłos, Mariusz Jop, Mariusz Lewandowski Boczni pomocnicy: Euzebiusz Smolarek, Ireneusz Jeleń, Jacek Krzynówek, Kamil Kosowski Środkowi pomocnicy: Radosław Sobolewski, Arkadiusz Radomski, Mirosław Szymko...
    • ile ta pani w ogole ogladala meczow pilkarskich w zyciu? sadze ze palcach 1 reki da sie policzyc, moze powinni zapytac ojca Rydzyka komu radio maryja udziela blogoslawienstwa na MS, byloby to bardziej fachowe niz pytanie kobiety ktora nie ma pojecia o czym mowi
    • to bardzo smutna wiadomosc dla wszystkich tych, ktorzy pamietaja wielkie chwile Roberto. I nawet bez przerwy wytykany my przestrzelony karny nie zmieni faktu, ze jest to jeden z najlepszych pilkarzy na swiecie i wielka legenda...
    • Delura !!! Cooo??? Gownooo....!
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się