Forum   rosiczka

rosiczka

(5 wyników)
  • Witam:)Kupiłam w sklepie internetowym 3 rosiczki. Właśnie do mnie dotarły. To moja pierwsza hodowla i nie znam się za bardzo na nich. Troszkę czytałam na stronkach, ale nigdzie nie mogę znależć, co powinnam teraz z nimi zrobić. Są malutkie, posadzone w małych donniczkach. Mam je przesadzić? I gdzie je postawić?
  • Witam, od roku hoduję w domu rosiczkę. Ostatnio zauwazyłam, że liście roślinki straciły kropelki soku na włoskach, włoski zrobiły się brzydkie i wogole cała roslinka wyglada marnie. Nie wiem jaki może być powód. Może coś poradzicie?
  • Cześć. Hoduje ktoś z Was takie rośliny? Przedwczoraj kupiłem sobie rosiczkę amerykańską i chciałbym nawiązać kontakt z kimś, kto już hoduje taką roślinę w celu wymiany uwag i spostrzeżeń. Pozdrawiam wszystkich :)
  • zalęgły mi się malutkie muzki w dracenie.inne niz owocówki.co z nimi zrobić?czym wytruć? przyczyna?
  • ostatnio myślę nad zakupem takowej roślinki, jednak nie bardzo się na nich znam, a nie lubie jak moi ulubieńcy marnieją. nie kazdemu kwiatkowi przeciez można zapewnic odpowiednie warunki bez wiekszego nakładu finansowego. czy są tu może jacyś znawcy, którzy mogliby poradzić mi roślinkę łatwą w utrzymaniu? będę wdzięczna za poradę. a może zainwestować w nasionka?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?