sanok

(4 wyniki)
  • A po co wam taki hokej w Toruniu? "Przejadają" szmal (nawet z kasy miejskiej) a reszta dyscyplin leży na łopatkach. Rozpędźcie ich na cztery wiatry a oszczędzoną forsę przeznaczcie na budowę hali widowiskowo-sportowej!!!! To wstyd, żeby 200 tysięczne miasto (wojewódzkie!) nie miało takiego obiektu!
  • Łazowy, pseudo dziennikarzu Miedzy nami a Gdanskiem jest przepasc wytlumaczenie moze byc wiec tylko jedno totalne olanie naszych zawodnikow albo to ze Gdansk nie chce grac w PP powyzsze o ile Gdansk wystawil 1 sklad a nie tych z lawy jak tych z lawy to tez niespodzianka nie jest
  • do wyścigów motocyklowych zimą i jazdy szybkiej na lodzie. Nie znam parametrów jakie powinien zimą spełniać taki tor lodowy,ale być może długość toru żuzlowego odpowiadałaby parametrom toru do jazdy szybkiej na łżwach i wyścigów motocyklowych na lodzie??
  • Dobrze że powstaje Centralne Biuro Antykorupcyjne, tylko szkoda że tak późno, bo sprawa tego meczu w Krakowie, przez który TKH nie awansował na 4 miejsce inaczej by wyglądała, gdyby CBA już działało.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się