Forum Turystyka Polska Góry
ZMIEŃ
    sanok

  sanok

  (3 wyniki)
  • Czy ktoś może wie czy z Sanoka do Ustrzyk Górnych dojeżdżają busy prywatnych przewoźników lub autokary/autobusy/PKS itp? Chodzi mi o weekend majowy a dokaldnie trasa Sanok - Usytrzyki 29 kwietnia , Ustrzyki - Sanok 4 maja. I jeśli tak to gdzies blisko dworca jest postój? Z góry dziękuję za odpiwiedź!
  • Witam, będąc z dzieckiem w sanatorium w Rymanowie Zdroju (31 lipiec- 20 sierpień) chciałam trochę z córką pochodzić po górach.Czy ktoś coś wie na temat komunikacji, np. prywatne busy które krążą pomiędzy małymi miejscowościami? Sprawdzałam już na stronie www.beskidniski.pl ale tam jest tylko informacja o busach do dużych miast. Chcąc np. jechać do Komańczy ( może dlatego że jest to inny powiat) jest problem,ponieważ trzeba jechać z dwoma przesiadkami przez Miejsce Piastowe i Moszczaniec lub p...
  • Wybieram się na majowy weekand z 6latkiem do Polańczyka. Jakie miejsca godne uwagi polecacie, chodzi mi o miejsca, które będą atrakcyjne dla 6 letniego dziecka, tak zeby sie nie zmęczyło i nie zanudziło, nigdy tam nie byłam więc proszę niech ktoś doradzi.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się